inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 20.05.2024 zobacz

Obraz na szkle Słodka przyjemność [Glass] Nr 92878

Obraz na szkle Słodka przyjemność [Glass] Nr 92878

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Słodka przyjemność [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Słodka przyjemność [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak kuchnia, kawa, jedzenie, obrazy na szkle akrylowym oraz tryptyk. Druk na szkle akrylowym "Słodka przyjemność [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują każdą przestrzeń. Druk na szkle akrylowym "Słodka przyjemność [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Słodka przyjemność [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Słodka przyjemność [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Słodka przyjemność [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Wyjątkowy, kolorowy wzór "Słodka przyjemność [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Słodka przyjemność [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu