inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 29.02.2024 zobacz

Obraz na szkle Sweet Moments [Glass] Nr 92861

Obraz na szkle Sweet Moments [Glass] Nr 92861

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Moments [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Moments [Glass]" składa się z 3 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak kolorowy, drewno, kuchnia, owoce, jedzenie, tryptyk oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Moments [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują każdą przestrzeń. Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Moments [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Sweet Moments [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Sweet Moments [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Nadruk na szkle akrylowym "Sweet Moments [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Ciekawy, kolorowy wzór "Sweet Moments [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Sweet Moments [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością