inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 05.12.2023 zobacz

Obraz na szkle Szlak orchidei [Glass] Nr 92660

Obraz na szkle Szlak orchidei [Glass] Nr 92660

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na szkle akrylowym "Szlak orchidei [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Szlak orchidei [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak abstrakcja, kwiaty, nowoczesny, blask, brązowy, orchidee, diamenty oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Szlak orchidei [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób udekorują dowolne pomieszczenie. Obraz na szkle akrylowym "Szlak orchidei [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Szlak orchidei [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Szlak orchidei [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na szkle akrylowym "Szlak orchidei [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja na ścianę. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Szlak orchidei [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Szlak orchidei [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością