-23% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 06.04.2020 ] Zobacz

Czarno-białe - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Czarno-białe natrafisz na nieszablonowe dekoracje ścienne. Duży wybór wydruków na płótnie Czarno-białe sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Czarno-białe to atrakcyjny temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Czarno-białe został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji nowoczesnych obrazów Czarno-białe można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Czarno-białe to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Czarno-białe jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Czarno-białe, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Czarno-białe do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Czarno-białe możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Czarno-białe nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Czarno-białe jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Czarno-białe będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Czarno-białe sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Czarno-białe będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Czarno-białe jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Czarno-białe to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Czarno-białe złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Czarno-białe. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Abstrakcje jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Czarno-białe można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Czarno-białe złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Czarno-białe w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Czarno-białe i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć szeroki wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Czarno-białe to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Czarno-białe są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Abstrakcje to podobne motywy możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Czarno-białe będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Czarno-białe, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Czarno-białe - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 105

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz współczesny Kleksy i trójkąty

Obraz na płótnie "Kleksy i trójkąty"

Cena od: 224,04 zł 172,48 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3