-23% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 06.04.2020 ] Zobacz

Kolorowe - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Kolorowe odszukasz najmodniejsze dekoracje na ścianę. Duży wybór obrazów na płótnie Kolorowe sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Kolorowe to atrakcyjny temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Kolorowe zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Kolorowe można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Kolorowe to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Kolorowe jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Kolorowe, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Kolorowe do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Kolorowe możesz odnaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Kolorowe nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Kolorowe jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Kolorowe będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Kolorowe sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Kolorowe będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Kolorowe jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Kolorowe to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Kolorowe złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został podany został przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Kolorowe. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Abstrakcje jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Kolorowe można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Kolorowe złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Kolorowe w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Kolorowe i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć duży wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Kolorowe to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Kolorowe są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Abstrakcje to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Kolorowe będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Kolorowe, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Kolorowe - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 344

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8
Obraz na ścianę Drzewo życia

Obraz na płótnie "Drzewo życia"

Cena od: 224,04 zł 172,48 zł
Obraz współczesny Magiczny kalejdoskop

Obraz na płótnie "Magiczny kalejdoskop"

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz na ścianę Przystań artysty

Obraz na płótnie "Przystań artysty"

Cena od: 112,88 zł 86,88 zł
Obraz współczesny Tęsknię za tobą

Obraz na płótnie "Tęsknię za tobą"

Cena od: 83,52 zł 64,28 zł
Obraz na ścianę Jesienne miasteczko

Obraz na płótnie "Jesienne miasteczko"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz współczesny Kolorowe wariacje

Obraz na płótnie "Kolorowe wariacje"

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz nowoczesny Kolorowa sowa

Obraz na płótnie "Kolorowa sowa"

Cena od: 83,52 zł 64,28 zł
Obraz nowoczesny Słoneczny kolaż

Obraz na płótnie "Słoneczny kolaż"

Cena od: 149,32 zł 114,96 zł
Obraz współczesny Abstrakcyjny ocean

Obraz na płótnie "Abstrakcyjny ocean"

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz dekoracyjny Kwadratowy układ

Obraz na płótnie "Kwadratowy układ"

Cena od: 176,20 zł 135,64 zł
Obraz nowoczesny Złoty kwartet

Obraz na płótnie "Złoty kwartet"

Cena od: 149,32 zł 114,96 zł
Obraz na ścianę Podwodna odyseja

Obraz na płótnie "Podwodna odyseja"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8