-50% na fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Kolorowe - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 343

Obraz na ścianę Kolorowa wieś
Bestseller
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8

Kolorowe - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Kolorowe natrafisz na pomysłowe dekoracje ścienne. Urozmaicony wybór obrazów na płótnie Kolorowe sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Kolorowe to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Kolorowe został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Kolorowe można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Kolorowe to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Kolorowe jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dany wydruk dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Kolorowe, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Kolorowe do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Kolorowe możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Kolorowe nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Kolorowe jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Kolorowe będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Kolorowe sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Kolorowe będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Kolorowe jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Kolorowe to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Kolorowe złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Kolorowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Abstrakcje jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Kolorowe można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Kolorowe złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Kolorowe w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Kolorowe i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć spory wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Kolorowe to tylko jedna z wielu kategorii. Szeroki wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Kolorowe są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Abstrakcje to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Kolorowe uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Kolorowe, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.