inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Darmowa dostawa

Obraz Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim Nr 137516

Obraz Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim Nr 137516

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Obraz abstrakcyjny "Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim"

Abstrakcyjny obraz "Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim" to awangardowa dekoracja. W obrazie ""Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim"" zauważyć można inspiracje sztuką abstrakcyjną. Oryginalna kompozycja przywodzi na myśl najsłynniejsze obrazy Wasilly Kandinsky'ego czy Paula Klee. Jeśli uwielbiasz nieszablonowe rozwiązania dekoracyjne, to wydruk "Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim" jest wymarzony dla Ciebie. Oryginalny układ w połączeniu z dominującym kolorem, jakim jest szary stanowią niesamowite połączenie w tej dekoracji.

Abstrakcja zatytułowana "Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim" z pewnością nada artystyczny polot w Twoim mieszkaniu. Nie tylko zastosowanie kolorów ale również temat przewodni decyduje o niebanalności tego dzieła. Jeśli szukasz perfekcyjnej ozdoby do swojego pokoju, to obraz abstrakcyjny na płótnie "Wyśnione pragnienia - minimalistyczna ilustracja kobiecej sylwetki w stylu lineart, idealna dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim" znakomicie dopełni aranżacji wnętrza. 1-częściowa abstrakcja jest dostępna w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją w każdym pomieszczeniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy akustyczne Obrazy abstrakcje Obrazy boho
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
GRATIS od bimago: Gwoździe i haczyki niezbędne do montażu