-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 08.03.2021

Ludzie - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Obraz współczesny Urocze
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Urocze
Obraz na ścianę Modelki z Afryki
od
169,12 zł
241,64 zł
Obraz na płótnie Modelki z Afryki
Obraz nowoczesny Patrząca w dal
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Patrząca w dal
Obraz na ścianę Afrykanka
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Afrykanka
Obraz współczesny Taniec Afrykanek
od
172,76 zł
246,84 zł
Obraz na płótnie Taniec Afrykanek
Obraz współczesny Kobiety w oknach
od
149,52 zł
213,64 zł
Obraz na płótnie Kobiety w oknach
Obraz współczesny Wysmukłe
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Wysmukłe
Obraz dekoracyjny Cztery kobiety
od
206,96 zł
295,68 zł
Obraz na płótnie Cztery kobiety
Obraz nowoczesny Na rozdrożu
od
119,20 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Na rozdrożu
Obraz współczesny Taniec z szarfą
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Taniec z szarfą
Obraz nowoczesny Wojowniczka
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Wojowniczka
Obraz dekoracyjny Wesołe
od
116,44 zł
166,36 zł
Obraz na płótnie Wesołe
Obraz nowoczesny Czysta elegancja
od
172,76 zł
246,84 zł
Obraz na płótnie Czysta elegancja
Obraz dekoracyjny Kuszący taniec
od
119,20 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Kuszący taniec
Obraz współczesny Długie cienie
od
239,20 zł
341,72 zł
Obraz na płótnie Długie cienie
Obraz nowoczesny W pogoni
od
168,72 zł
240,16 zł
Obraz na płótnie W pogoni
Obraz nowoczesny Radosny taniec
od
210,00 zł
300,00 zł
Obraz na płótnie Radosny taniec
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  1. 1
  2. 2
Sortuj

Sortuj według

Ludzie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Ludzie znajdziesz niezwykłe dekoracje na ścianę. Bogaty wybór fotografii na płótnie Ludzie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Ludzie to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Ludzie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów na płótnie Ludzie można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Ludzie to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Ludzie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Ludzie, polecamy całą kolekcję Afrykańskie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Ludzie do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Ludzie możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Ludzie nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Ludzie jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Ludzie będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Ludzie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Ludzie będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Afrykańskie bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Ludzie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Ludzie to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Ludzie złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Ludzie. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Afrykańskie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Ludzie można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Ludzie złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Ludzie w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Ludzie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć spory wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Ludzie to tylko jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Ludzie są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Afrykańskie to podobne motywy możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Ludzie uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Ludzie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.