inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Obrazy Natura i obrazy botaniczne

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7
Rośliny to motyw uwielbiany przez wszystkich, a pomysłów na jego zastosowanie w dekoracji wnętrz jest naprawdę co niemiara! Jednym z rozwiązań są obrazy natura, obrazy przyroda i obrazy botaniczne od bimago! W kolekcji są dekoracje uwieczniające kwiaty, trawy i liście, dzięki którym każde wnętrze napełni się świeżością i naturalnością! Dekoracje inspirowane rodzimą przyrodą i motywy bardziej egzotyczne, obrazy jednoczęściowe i wieloczęściowe... wybierz motyw dla siebie i przekonaj się, jakie możliwości stwarzają obrazy botaniczne!

Obrazy z roślinami

Obrazy z roślinami, prezentujące najpiękniejszych przedstawicieli flory w różnych odsłonach, stanowią przykład ponadczasowych dekoracji, pasujących do niemal każdej aranżacji. W zależności od swojej formy, kolorystyki i sposobu ukazania roślinności, mogą wpisać się w klimat pomieszczeń, urządzonych w stylu klasycznym, romantycznym, skandynawskim, a także nowoczesnym i industrialnym. Wyciszająca zieleń i inspiracje przyrodnicze na obrazach natury to uniwersalne motywy, które zawsze będą w modzie.
W ofercie bimago znaleźć można obrazy botaniczne takie jak realistyczne malowidła, przedstawiające kwiaty, liście czy trawy z niemal fotograficzną dokładnością, obrazy z roślinami w ujęciu abstrakcyjnym i symbolicznym, a także zachwycające prostotą minimalistyczne obrazy botaniczne. Dodatkowym urozmaiceniem jest różnorodność formatów i form, ponieważ wśród naszych propozycji są zarówno pojedyncze płótna, jak i efektowne duety czy tryptyki. Takie obrazy natury z pewnością wniosą do wnętrza niepowtarzalny urok.


Obrazy botaniczne

Ciekawy obraz botaniczny to prosty sposób na ocieplenie wnętrza, dodanie mu przytulności oraz wykreowanie atmosfery relaksu i odpoczynku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć ten efekt, warto obrazy z roślinami umieścić w towarzystwie zielonych roślin doniczkowych i dodatków z naturalnych surowców: drewna, wikliny czy suszonej trawy. Jeżeli chodzi o kolorystykę ściany i mebli to dobrze jest zainspirować się barwami, widniejącymi na płótnie i wybór palety maksymalnie do niej zbliżonej lub o kilka tonów jaśniejszej niż obrazy botaniczne. Dzięki temu cała przestrzeń będzie spójna i uniknie się wrażenia aranżacyjnego chaosu. Obrazy natury w bimago to najmodniejsze motywy roślinne inspirowane rodzimą przyrodą, jak i bardziej egzotycznymi roślinami.