inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Obrazki do pokoju chłopca

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Miś polarny
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Pan Małpa
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Miasteczko nocą
od
130,76 zł
186,84 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Pokój chłopca to miejsce, w którym zabawa przeplata się z nauką i odpoczynkiem. Odpowiednio urządzone stanowić będzie doskonałe źródło inspiracji. W kolekcji obrazów do pokoju chłopca znajdziesz wyjątkowe propozycje, które umożliwią stworzenie przestrzeni dla małego fana zwierząt, piłki nożnej czy wyścigów samochodowych. Dzięki nim każdy chłopiec będzie mógł stać się astronautą i podróżnikiem!

Obrazki do pokoju chłopczyka

Pokój jest dla chłopaka miejscem, o które trzeba dbać i gdzie musi panować harmonia i porządek. W tym celu mogą pomóc mu liczne ozdoby ścienne, które pozwolą zaaranżować wnętrza na swój własny, unikatowy sposób. Do pokoju chłopczyka w wieku przedszkolnym miłym akcentem mogą być obrazki z kolorowymi i uśmiechniętymi zwierzakami. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, można dopasować je do każdej przestrzeni na ścianie - żabki do zieleni, lwy do żółci i pomarańczy, a koale do fioletu. Dodatkowym atutem obrazów przedstawiających świat zwierząt i roślin jest ich walor edukacyjny. Dzięki temu chłopczyk szybko oswoi się z przyrodą.
Dla chłopaka w wieku wczesno szkolnym odpowiednie mogą okazać się obrazki nawiązujące do zainteresowań młodzieńca. Grafiki z motywami sportowymi, np. zatrzymana w locie tuż po uderzeniu piłka do piłki nożnej. Na tle zielonej trawy spodoba się miłośnikom tego sportu. Natomiast dla młodych fanów motoryzacji polecamy fotografie sportowych samochodów. Połyskujący lakier, ślady opon na asfalcie i wyścigi miejskie, nadają wnętrzu dynamiki i inspirują chłopców do poszerzania swojej wiedzy o technice.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazki na ścianę dla chłopca

Chłopcy w wieku dojrzewania często zmieniają zainteresowania. Na tym etapie ewoluują również upodobania w kwestii aranżacji pokoju. Dla przykładu dla chłopców w wieku powyżej 16 roku życia do gustu mogą przypaść obrazy z motywami fantastycznymi. Mityczne postacie, zwierzęta i stwory będą spoglądać na młodzieńca i przypominać mu o jego ulubionym powieściach lub grach komputerowych. To doskonały wybór dla miłośnika świata fantasy oraz nietypowych wzorów. Zdecydowaną zaletą takich grafik jest ich uniwersalne dopasowanie do otoczenia. Do pokoju chłopaka strzałem w dziesiątkę mogą być również obrazy z mapą świata lub z napisami. Te pierwsze rozwijają wyobraźnię młodego mężczyzny i pozwalają mu przemierzać świat za pomocą kolorowych grafik. Natomiast obrazy na płótnie z napisami to ciekawy koncept, który urozmaici wnętrze. Motywacyjne slogany zawieszone w pokoju nastolatka, będą inspirować do podejmowania nowych wyzwań. Obrazy z napisami świetnie odnajdą się w minimalistycznych wnętrzach, szczególnie gdy oprawimy je w czarne ramki.