inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 05.12.2023

Obrazy do pokoju chłopca

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Przyjaciele
od
120,12 zł
171,60 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Pokój chłopca to miejsce, w którym zabawa przeplata się z nauką i odpoczynkiem. Odpowiednio urządzone stanowić będzie doskonałe źródło inspiracji. W kolekcji obrazów do pokoju chłopca znajdziesz wyjątkowe propozycje, które umożliwią stworzenie przestrzeni dla małego fana zwierząt, piłki nożnej czy wyścigów samochodowych. Dzięki nim każdy chłopiec będzie mógł stać się astronautą i podróżnikiem!

Obrazki do pokoju chłopczyka

Pokój jest dla chłopaka miejscem, o które trzeba dbać i gdzie musi panować harmonia i porządek. W tym celu mogą pomóc mu liczne ozdoby ścienne, które pozwolą zaaranżować wnętrza na swój własny, unikatowy sposób. Do pokoju chłopczyka w wieku przedszkolnym miłym akcentem mogą być obrazki z kolorowymi i uśmiechniętymi zwierzakami. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, można dopasować je do każdej przestrzeni na ścianie - żabki do zieleni, lwy do żółci i pomarańczy, a koale do fioletu. Dodatkowym atutem obrazów przedstawiających świat zwierząt i roślin jest ich walor edukacyjny. Dzięki temu chłopczyk szybko oswoi się z przyrodą.
Dla chłopaka w wieku wczesno szkolnym odpowiednie mogą okazać się obrazki nawiązujące do zainteresowań młodzieńca. Grafiki z motywami sportowymi, np. zatrzymana w locie tuż po uderzeniu piłka do piłki nożnej. Na tle zielonej trawy spodoba się miłośnikom tego sportu. Natomiast dla młodych fanów motoryzacji polecamy fotografie sportowych samochodów. Połyskujący lakier, ślady opon na asfalcie i wyścigi miejskie, nadają wnętrzu dynamiki i inspirują chłopców do poszerzania swojej wiedzy o technice.


 

Obrazki na ścianę dla chłopca

Chłopcy w wieku dojrzewania często zmieniają zainteresowania. Na tym etapie ewoluują również upodobania w kwestii aranżacji pokoju. Dla przykładu dla chłopców w wieku powyżej 16 roku życia do gustu mogą przypaść obrazy z motywami fantastycznymi. Mityczne postacie, zwierzęta i stwory będą spoglądać na młodzieńca i przypominać mu o jego ulubionym powieściach lub grach komputerowych. To doskonały wybór dla miłośnika świata fantasy oraz nietypowych wzorów. Zdecydowaną zaletą takich grafik jest ich uniwersalne dopasowanie do otoczenia. Do pokoju chłopaka strzałem w dziesiątkę mogą być również obrazy z mapą świata lub z napisami. Te pierwsze rozwijają wyobraźnię młodego mężczyzny i pozwalają mu przemierzać świat za pomocą kolorowych grafik. Natomiast obrazy na płótnie z napisami to ciekawy koncept, który urozmaici wnętrze. Motywacyjne slogany zawieszone w pokoju nastolatka, będą inspirować do podejmowania nowych wyzwań. Obrazy z napisami świetnie odnajdą się w minimalistycznych wnętrzach, szczególnie gdy oprawimy je w czarne ramki.

Obrazki do pokoju chłopca

Jak widzisz, mamy odpowiednie obrazki do pokoju chłopca w każdym wieku. Staraliśmy się skomponować kolekcję w taki sposób, aby wszyscy znaleźli w niej coś dla siebie. Kategoria obrazki pokój chłopca to szereg oryginalnych propozycji i inspiracji, jak udekorować puste ściany. To piękne dzieła sztuki w różnych wersjach kolorystycznych. Obrazki do pokoju chłopca są dostępne nie tylko jako klasyczne, 1-częściowe ozdoby. Mamy również takie złożone z większej liczby elementów, które są niezwykle modne. Pamiętaj, że wszystkie obrazki na ścianę dla chłopca są dostępne w kilku rozmiarach. Sprawdź, jak duża powinna być dekoracja, aby idealnie wypełnić wolną przestrzeń. Nasze produkty zachwycą Cię wysoką jakością wykonania. Zapewniamy też szybką realizację zamówień.

Obrazki na ścianę do pokoju chłopca

Przejrzyj uważnie wszystkie dostępne w asortymencie obrazki na ścianę do pokoju chłopca. Wówczas zyskasz pewność, że wybierasz właściwy motyw, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Zwróć uwagę, że w bimago dostępne są obrazki do pokoju dla chłopca w kilku wariantach. Dwa podstawowe to wydruki premium oraz wydruki na płótnie. Wyróżniają się dopracowaniem pod kątem szczegółów i niezwykle eleganckim wyglądem. Poszczególne wzory można zamawiać też jako akustyczne obrazki na ścianę do pokoju chłopca. Nie dość, że są bardzo ładne, to dodatkowo tłumią hałasy, a więc są jednocześnie wyjątkowo użyteczne. Co warto podkreślić, nasze dekoracje sprawdzają się nie tylko w domu. Obrazki na ścianę dla chłopca można wykorzystać też np. w żłobku czy przedszkolu. Przypominamy, że w ofercie bimago znajdziesz rozmaite wzory. Wśród nich są sympatyczne zwierzęta, pastelowe pejzaże, szybkie samochody, a nawet motywy galaktyczne. Mamy więc wszystko, co może spodobać się chłopcom w każdym wieku – tym małym, jak i tym znacznie większym.