inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy eklektyczne

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Wnętrza urządzone w stylu eklektycznym zachwycają i intrygują! Nieoczywiste połączenia wzorów i kolorów pozwalają na stworzenie przestrzeni, która łączy przeszłość z teraźniejszością. Nieodzownym elementem dekoracyjnym wnętrz w tym stylu są obrazy eklektyczne, obok których nie można przejść obojętnie! Prawdziwa feeria barw i abstrakcyjne motywy tworzą wręcz elektryzujący efekt, który nada Twojemu pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Poznaj elektryczne obrazy od bimago i stwórz z nami wyjątkową przestrzeń, która zelektryzuje każdego!

Obrazy w stylu eklektycznym

Staramy się dostosować do potrzeb i wymagań wszystkich Klientów bimago. Z tego względu w asortymencie nie mogło zabraknąć takich produktów jak obrazy eklektyczne. Trudno przypisać je do jednego określonego stylu i właśnie dlatego są tak wyjątkowe. Nasza kolekcja zaskoczy Cię połączeniem kolorów i odważnymi, oryginalnymi motywami. Dostrzeżesz w niej wzory zwierzęce, roślinne, ale też kobiece. Niektóre obrazy w stylu eklektycznym prezentują piękne pejzaże, są też takie nawiązujące do abstrakcji. Zapewniamy, że wśród nich znajdziesz coś dla siebie! Wszystkie propozycje bimago są dopracowane pod kątem najmniejszych szczegółów. To wysokiej jakości dekoracje ścienne, które oferujemy w kilku rozmiarach. Składając zamówienie, pamiętaj o wskazaniu, jak duży obraz Cię interesuje.Obraz eklektyczny

Mimo że eklektyzm jest połączeniem kilku różnych stylów, nie można określać go mianem chaotycznego. Wszystko ma swoje miejsce, dotyczy to też obrazów dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy rozmaite wzory, dlatego szybko znajdziesz dekoracje pasujące do sypialni, salonu, pokoju dziecka i pozostałych pomieszczeń. Obraz eklektyczny jest na tyle efektowny, że świetnie sprawdza się też w biurach, kawiarniach i wielu innych miejscach o charakterze publicznym. Wystarczy wykorzystać swoją kreatywność, aby znaleźć idealne miejsce dla tego typu dekoracji ściennych. Obrazy eklektyczne sprzedajemy w kilku wersjach. Standardowo są to wydruki na płótnie i w wersji premium. Jednak znajdziesz u nas też motywy, które przygotujemy w postaci obrazu akustycznego tłumiącego hałas. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej zachęty do zakupu, wiedz, że nasze dekoracje wykazują odporność na działanie promieni UV. To daje Ci gwarancję, że zamówiony obraz eklektyczny na długo pozostanie elegancki i będzie zachwycać.