tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
BLACK SALE do -70% Oferta ważna do 30.11.2021 zobacz

Obrazy Geometryczne

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Obrazy geometria

Szukasz ciekawej, a zarazem niezwykle uniwersalnej i ponadczasowej dekoracji do swojego domu lub biura? Jeżeli tak to obrazy geometryczne z naszej oferty będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Płótna, przedstawiające różnorodne kompozycje z kwadratów, kół, trójkątów i linii prostych pomogą uporządkować przestrzeń, wprowadzą do niej ład i harmonię, a do tego doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Obrazy z kategorii „Geometria” szczególnie dobrze prezentować się będą jednak w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach, wnętrzach utrzymanych w stylistyce art-deco, a także w nieco surowych pomieszczeniach loftowych. Z uwagi na ich prostą, graficzną formę idealnym tłem będzie dla nich ściana pomalowana na jednolity kolor, najlepiej jasny i stonowany.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy figury geometrycznych

Obraz geometryczny zazwyczaj kojarzy się z abstrakcją, złożoną z wielu różnych figur rozmieszczonych linearnie, symetrycznie lub koncentrycznie. W naszej ofercie znaleźć można wiele fantastycznych dekoracji w takiej właśnie odsłonie, ale nie brakuje w niej również obrazów, nieco inaczej podejmujących temat geometrii. Mowa tutaj o rysunkach i grafikach, które wykorzystują figury geometryczne do stworzenia konkretnego obrazka. Może to być ułożony z trójkątów i kwadratów wizerunek serca, wilka czy niedźwiedzia, albo też symbolicznie przedstawiony las, góry czy morski krajobraz. Obrazy z figurami geometrycznymi w takiej odsłonie przypadną więc do gustu nie tylko minimalistom, ale także wielbicielom klasycznych motywów w nowoczesnym wydaniu.
W przypadku obrazów geometrycznych z oferty bimago duża różnorodność tematyczna idzie w parze z bogatą gamą dostępnych rozmiarów i formatów. Dzięki temu każdy może znaleźć wariant dekoracji idealnie dopasowany do swoich potrzeb, a także wielkości przestrzeni do zagospodarowania.