-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-23% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 01.06.2020 ] Zobacz

Inspiracje - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Inspiracje znajdziesz oryginalne dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta wydruków na płótnie Inspiracje sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Inspiracje to ciekawy temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Inspiracje został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Inspiracje można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Inspiracje to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Inspiracje jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Inspiracje, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Inspiracje do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Inspiracje możesz odnaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Inspiracje nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Inspiracje jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Inspiracje będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Inspiracje sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Inspiracje będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Inspiracje jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Inspiracje to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Inspiracje złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Inspiracje. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Obrazy jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Inspiracje można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Inspiracje złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Inspiracje w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Inspiracje i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Inspiracje to tylko jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Inspiracje są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne wzory możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Inspiracje będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Inspiracje, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Inspiracje - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 37

Obraz nowoczesny Drzewo życia

Obraz na płótnie "Drzewo życia"

Cena od: 170,32 zł 131,12 zł
Obraz dekoracyjny Niezwykły pocałunek

Obraz na płótnie "Niezwykły pocałunek"

Cena od: 112,52 zł 86,64 zł
Obraz dekoracyjny Drzewo radości

Obraz na płótnie "Drzewo radości"

Cena od: 171,48 zł 132,00 zł
Obraz nowoczesny Stworzenie Adama

Obraz na płótnie "Stworzenie Adama"

Cena od: 112,52 zł 86,64 zł
Obraz współczesny Pocałunek

Obraz na płótnie "Pocałunek"

Cena od: 84,04 zł 64,68 zł
Obraz na ścianę Moai (Wyspa Wielkanocna)

Obraz na płótnie "Moai (Wyspa Wielkanocna)"

Cena od: 170,32 zł 131,12 zł
Obraz nowoczesny Renesansowy mix

Obraz na płótnie "Renesansowy mix "

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz dekoracyjny Malowidła naskalne

Obraz na płótnie "Malowidła naskalne"

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz na ścianę Idylla

Obraz na płótnie "Idylla"

Cena od: 84,80 zł 65,28 zł
Obraz współczesny Tancerka

Obraz na płótnie "Tancerka"

Cena od: 112,52 zł 86,64 zł
Obraz współczesny Złote rybki

Obraz na płótnie "Złote rybki "

Cena od: 141,44 zł 108,88 zł
Obraz nowoczesny Kolorowe inspiracje II

Obraz na płótnie "Kolorowe inspiracje II"

Cena od: 170,32 zł 131,12 zł
Obraz współczesny Kolorowe inspiracje

Obraz na płótnie "Kolorowe inspiracje"

Cena od: 83,52 zł 64,28 zł
Obraz współczesny Siesta

Obraz na płótnie "Siesta"

Cena od: 111,92 zł 86,16 zł
Obraz współczesny W objęciach

Obraz na płótnie "W objęciach"

Cena od: 112,80 zł 86,84 zł
Obraz nowoczesny Stworzenie Adama

Obraz na płótnie "Stworzenie Adama"

Cena od: 113,60 zł 87,44 zł
Obraz na ścianę Regaty w Argenteuil

Obraz na płótnie "Regaty w Argenteuil"

Cena od: 112,88 zł 86,88 zł
Obraz na ścianę Kolorowe inspiracje

Obraz na płótnie "Kolorowe inspiracje"

Cena od: 170,32 zł 131,12 zł
Obraz współczesny Tajemnicza nieznajoma

Obraz na płótnie "Tajemnicza nieznajoma"

Cena od: 84,44 zł 65,00 zł