-25% na tapety i tapety samoprzylepne koniec promocji za:
dni dzień : :
-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 27.01.2020 ] zobacz

Magnolie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Magnolie natrafisz na oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór obrazów na płótnie Magnolie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Magnolie to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Magnolie zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Magnolie można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Magnolie to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Magnolie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Magnolie, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Magnolie do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Magnolie możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Magnolie nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Magnolie jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Magnolie będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Magnolie sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Magnolie będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Magnolie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Magnolie to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Magnolie złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Magnolie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Kwiaty jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Magnolie można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Magnolie złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Magnolie w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Magnolie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Magnolie to tylko jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Magnolie są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Kwiaty to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Magnolie uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Magnolie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Magnolie - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 90

  1. 1
  2. 2
Obraz współczesny Magnolie w wazonie

Obraz na płótnie "Magnolie w wazonie"

Cena od: 217,16 zł 156,32 zł
Obraz dekoracyjny Magnolia w rozkwicie

Obraz na płótnie "Magnolia w rozkwicie"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Magnolia w czerwieni

Obraz na płótnie "Magnolia w czerwieni"

Cena od: 170,32 zł 122,60 zł
Obraz na ścianę Niesamowity sen

Obraz na płótnie "Niesamowity sen"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Magnolie

Obraz na płótnie "Magnolie "

Cena od: 84,52 zł 60,84 zł
Obraz nowoczesny Delikatność magnolii

Obraz na płótnie "Delikatność magnolii"

Cena od: 217,16 zł 156,32 zł
Obraz współczesny Kremowy taniec

Obraz na płótnie "Kremowy taniec"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Magnoliowy ogród

Obraz na płótnie "Magnoliowy ogród"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz współczesny Pure magnolias

Obraz na płótnie "Pure magnolias"

Cena od: 172,28 zł 124,04 zł
Obraz dekoracyjny Kwiat magnolii

Obraz na płótnie "Kwiat magnolii"

Cena od: 113,00 zł 81,36 zł
Obraz współczesny Białe ukojenie

Obraz na płótnie "Białe ukojenie"

Cena od: 217,16 zł 156,32 zł
Obraz współczesny Urocze magnolie

Obraz na płótnie "Urocze magnolie"

Cena od: 225,04 zł 162,00 zł
Obraz współczesny Romantyczna melodia

Obraz na płótnie "Romantyczna melodia"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz nowoczesny Dostojne magnolie

Obraz na płótnie "Dostojne magnolie"

Cena od: 338,28 zł 243,56 zł
Obraz na ścianę Piękne magnolie

Obraz na płótnie "Piękne magnolie"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz dekoracyjny Ametystowa elegancja

Obraz na płótnie "Ametystowa elegancja"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz na ścianę Burgundowa księżniczka

Obraz na płótnie "Burgundowa księżniczka"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Baśniowy poranek

Obraz na płótnie "Baśniowy poranek"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz dekoracyjny Iluminacja (Magnolia)

Obraz na płótnie "Iluminacja (Magnolia)"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz na ścianę Stalowe magnolie

Obraz na płótnie "Stalowe magnolie"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
  1. 1
  2. 2