-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

Magnolie - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 93

  1. 1
  2. 2
Obraz współczesny Magnolie w wazonie

Obraz na płótnie "Magnolie w wazonie"

Cena od: 217,16 zł 156,32 zł
Obraz na ścianę Magnoliowe drzewo

Obraz na płótnie "Magnoliowe drzewo"

Cena od: 243,60 zł 175,36 zł
Obraz nowoczesny Delikatność magnolii

Obraz na płótnie "Delikatność magnolii"

Cena od: 217,16 zł 156,32 zł
Obraz dekoracyjny Magnolia w rozkwicie

Obraz na płótnie "Magnolia w rozkwicie"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Różowe magnolie

Obraz na płótnie "Różowe magnolie"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz na ścianę Kwiat magnolii

Obraz na płótnie "Kwiat magnolii"

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz współczesny Wiosna w ogrodzie

Obraz na płótnie "Wiosna w ogrodzie "

Cena od: 214,20 zł 154,20 zł
Obraz na ścianę Niesamowity sen

Obraz na płótnie "Niesamowity sen"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Romantyczna magnolia

Obraz na płótnie "Romantyczna magnolia"

Cena od: 243,60 zł 175,36 zł
Obraz nowoczesny Magnolie

Obraz na płótnie "Magnolie "

Cena od: 84,52 zł 60,84 zł
Obraz współczesny Romantyczna melodia

Obraz na płótnie "Romantyczna melodia"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz nowoczesny Dostojne magnolie

Obraz na płótnie "Dostojne magnolie"

Cena od: 338,28 zł 243,56 zł
Obraz na ścianę Piękne magnolie

Obraz na płótnie "Piękne magnolie"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz dekoracyjny Ametystowa elegancja

Obraz na płótnie "Ametystowa elegancja"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz na ścianę Burgundowa księżniczka

Obraz na płótnie "Burgundowa księżniczka"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
Obraz nowoczesny Baśniowy poranek

Obraz na płótnie "Baśniowy poranek"

Cena od: 224,04 zł 161,28 zł
  1. 1
  2. 2

Magnolie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Magnolie odszukasz ciekawe dekoracje ścienne. Duży wybór obrazów na płótnie Magnolie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Magnolie to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Magnolie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Magnolie można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Magnolie to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Magnolie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Magnolie, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Magnolie do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Magnolie możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Magnolie nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Magnolie jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Magnolie będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Magnolie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Magnolie będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Magnolie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Magnolie to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Magnolie złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany został przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Magnolie. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Kwiaty jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Magnolie można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Magnolie złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Magnolie w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Magnolie i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Magnolie to tylko jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Magnolie są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne motywy możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Magnolie będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Magnolie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.