-30% na parawany [Promocja trwa do 09.04.2020 ] Zobacz

Inne kwiaty - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Inne kwiaty możesz znaleźć oryginalne dekoracje ścienne. Duży wybór fotografii na płótnie Inne kwiaty sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Inne kwiaty to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Inne kwiaty został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Inne kwiaty można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Inne kwiaty to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Inne kwiaty jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Inne kwiaty, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Inne kwiaty do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Inne kwiaty możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Inne kwiaty nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Inne kwiaty jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Inne kwiaty będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Inne kwiaty sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Inne kwiaty będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Inne kwiaty jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Inne kwiaty to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Inne kwiaty złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Inne kwiaty. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Kwiaty jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Inne kwiaty można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Inne kwiaty złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Inne kwiaty w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Inne kwiaty i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Inne kwiaty to tylko jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Inne kwiaty są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Inne kwiaty uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Inne kwiaty, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Inne kwiaty - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 333

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7