-30% na parawany [Promocja trwa do 09.04.2020 ] Zobacz

Stokrotki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Stokrotki odszukasz ciekawe dekoracje na ścianę. Bogaty wybór wydruków na płótnie Stokrotki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Stokrotki to interesujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Stokrotki zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Stokrotki można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Stokrotki to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Stokrotki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Stokrotki, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Stokrotki do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Stokrotki możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Stokrotki nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Stokrotki jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Stokrotki będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Stokrotki sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Stokrotki będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Stokrotki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Stokrotki to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Stokrotki złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Stokrotki. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Kwiaty jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Stokrotki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Stokrotki złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Stokrotki w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Stokrotki i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Stokrotki to tylko jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Stokrotki są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Kwiaty to podobne inspiracje możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Stokrotki uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Stokrotki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Stokrotki - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 9