inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 03.03.2024

Stokrotki obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza dużo pozytywnej energii i ciepła? Obrazy ze stokrotkami w kolekcji bimago to doskonały sposób na rozświetlenie i zgrabne wplecenie motywu radosnej wiosny do Twojego domu. Kolorowe dekoracje to powiew świeżości i pierwszy krok do stworzenia mieszkaniowej łąki. Szeroki wybór motywów i rozmiarów obrazów pozwala na idealne dopasowanie dekoracji do wnętrza.

Obrazy stokrotki

Stokrotki to idealne kwiaty dla osób kochających wiosnę! Żywe kwiaty, zrywane przez nas na łące niestety można znaleźć bardzo rzadko. A i tak nie nacieszymy się ich świeżym widokiem zbyt długo. Dlatego dobrym pomysłem na wplecenie tego motywu na stałe do wystroju naszego wnętrza są obrazy przedstawiające stokrotki. Te kwiaty kojarzą się bowiem z nowym początkiem. Ale też ze szczęściem, radością i szczęśliwą miłością. Niezależnie od tego, w jakim będą kolorze, z pewnością wniosą do naszego domu powiew świeżości. Klasyczna biel, delikatny róż czy wyrazisty kolor karminowy. Kwiaty w takich barwach polubią się z gładkmi, jednolitymi ścianami.

czytaj więcej zwiń opis

Stokrotkowe kompozycje

Obraz prezentujący stokrotki nie musi być nudny! W zależności od naszego gustu i wystroju wnętrza możemy wybrać obraz przedstawiający klasycznie wyglądające stokrotki, na przykład na tle intensywnej czerwieni lub żywej żółci. Niezwykle wdzięcznie prezentują się te polne kwiaty malowane niczym dziecięcą ręką, w otoczeniu żywych kolorów. Ta swego rodzaju abstrakcja bardzo dobrze sprawdzi się w dziecięcym pokoju lub salonie z artystycznym zacięciem. Stokrotki w malarstwie nie zawsze są samodzielnymi kwiatami. W ofercie bimago można znaleźć te kwiaty chociażby w towarzystwie polnych maków. Taka kompozycja to świetny pomysł na żywy akcent w sypialni tuż za łóżkiem. W ten sposób uzyskamy efekt kwietnej łąki, na której będziemy zasypiać co noc.
A co z formą obrazu? Tutaj też jest wiele możliwości. Może to być na przykład tradycyjny obraz namalowany na płótnie. Ale również kompozycja złożona z czterech obrazów. Kilka części, wypełnionych kwiatami może tworzyć symetrycznie ułożoną całość lub wprost przeciwnie. Nasz obraz może składać się z kilku, fantazyjnie połączonych ze sobą części. Wszystko zależy od naszej fantazji oraz wyobraźni. Obrazy ze stokrotkami to także doskonały pomysł na nieoczywisty podarunek.