-45%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-24% na obrazy [ Promocja trwa do 21.10.2019 ] zobacz

Kobiety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Kobiety odszukasz niezwykłe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta fotografii na płótnie Kobiety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Kobiety to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Kobiety zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów na płótnie Kobiety można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Kobiety to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Kobiety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Kobiety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Kobiety do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Kobiety możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Kobiety nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Kobiety jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Kobiety będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Kobiety sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Kobiety będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Kobiety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Kobiety to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Kobiety złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Kobiety. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Kobiety można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Kobiety złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Kobiety w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Kobiety i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć spory wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Kobiety to jedynie jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Kobiety są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszym sklepie. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Kobiety uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Kobiety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Kobiety - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 150

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz na ścianę Balet (kolekcja)

Obraz na płótnie "Balet (kolekcja)"

Cena od: 148,32 zł 112,72 zł
Obraz nowoczesny Beauty in the rain

Obraz na płótnie "Beauty in the rain"

Cena od: 141,44 zł 107,48 zł
Obraz na ścianę Bogini słońca

Obraz na płótnie "Bogini słońca"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz dekoracyjny Tajemnicza dama

Obraz na płótnie "Tajemnicza dama"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz na ścianę Leśny kamuflaż

Obraz na płótnie "Leśny kamuflaż"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
Obraz dekoracyjny Kobiety w czerwieni

Obraz na płótnie "Kobiety w czerwieni"

Cena od: 84,60 zł 64,28 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4