inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na obrazy Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Portrety

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Śniąca dama
od
46,16 zł
92,40 zł
Obraz na płótnie Audrey
od
45,96 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Spirala tajemnic
od
129,44 zł
258,88 zł
Obraz na płótnie Poezja szeptu
od
129,44 zł
258,88 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Zanim powstała fotografia to właśnie one pozwalały na uchwycenie wizerunku władców i szlachetnie urodzonych — portrety! Często przetrwały dłużej niż królestwa osób na nich przedstawionych. Obrazy portrety to mnogość stylów, feeria kolorów i kreatywne interpretacje ludzkiej fizys. Popularnością cieszą się portrety tych, którzy zajmowali się ich tworzeniem! Frida Kahlo i portret kobiecy, ich subtelne piękno... A może portret z ulubioną gwiazdą srebrnego ekranu jest właśnie tym, czego szukasz? Odkryj nowoczesne portrety od bimago.

Portrety Obrazy

Przebywanie w dobrze zaaranżowanych wnętrzach, wypełnionych stylowymi przedmiotami to prawdziwa przyjemność. Nic więc dziwnego, że urządzając własne lokum szukamy nie tylko funkcjonalnych rozwiązań, ale również pięknych dekoracji. Obrazy-portrety bez wątpienia należą do tej właśnie kategorii, dlatego też od lat stanowią obowiązkowy element ozdobny w wielu domach, zarówno utrzymanych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Taka uniwersalność wynika z faktu, że ręcznie malowane portret to – wbrew pozorom – nie tylko obraz przedstawiający przodków czy reprodukcje starych dzieł, ale również bardziej współczesne projekty, w tym intrygujące kolaże oraz wizerunki znanych postaci ze świata popkultury.

Czytaj więcej Zwiń opis

Portret na płótnie

Klasyczne portrety i obrazy na płótnie z oferty bimago zawierają w sobie wszystko to, czego od idealnych dekoracji wymagają tradycjonaliści – realne odwzorowanie postaci, fantastyczne kolory i najwyższą jakość wykonania. Stylowe portrety kobiet, reprodukcje obrazów znanych z największych galerii sztuki i projekty inspirowane sztuką ludową znakomicie będą prezentowały się we wnętrzach, utrzymanych w klimacie rustykalnym i boho, a także w stylu angielskim czy francuskim.

Nowoczesne portrety

Nowoczesne wnętrza kojarzą się przede wszystkim z minimalizmem, jednak w rzeczywistości nierzadko widać w nich eklektycznego ducha, nawiązania do stylistyki retro czy pop-artowe inspiracje. Kolorowy obraz typu portret, przedstawiający kobietę w komiksowym lub futurystycznym wydaniu bądź też grafika, będąca współczesnym spojrzeniem na klasyczne malowidła, z pewnością stanie się ciekawą ozdobą w modernistycznym apartamencie czy loftowym studiu. Tym bardziej interesującym, gdy na ścianie w pomieszczeniu zawiśnie nowoczesny portret wykonany tradycyjną metodą, czyli ręcznie malowany na płótnie.