-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Portrety - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 106

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz dekoracyjny Pocałunek

Obraz na płótnie "Pocałunek"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz dekoracyjny Kolorowe myśli

Obraz na płótnie "Kolorowe myśli"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Bogini żywiołów

Obraz na płótnie "Bogini żywiołów"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Tajemnicze spojrzenie

Obraz na płótnie "Tajemnicze spojrzenie"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Kobieta w makach

Obraz na płótnie "Kobieta w makach"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Uśmiech

Obraz na płótnie "Uśmiech"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Cztery twarze

Obraz na płótnie "Cztery twarze"

Cena od: 84,60 zł 63,44 zł
Obraz dekoracyjny Dama z czarnym kotem

Obraz na płótnie "Dama z czarnym kotem"

Cena od: 84,12 zł 63,08 zł
Obraz dekoracyjny Dziewczyna z gitarą

Obraz na płótnie "Dziewczyna z gitarą"

Cena od: 84,44 zł 63,32 zł
Obraz dekoracyjny Dama w kobalcie

Obraz na płótnie "Dama w kobalcie"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz dekoracyjny Dama z  łasiczką

Obraz na płótnie "Dama z łasiczką"

Cena od: 84,44 zł 63,32 zł
Obraz współczesny Kolorowa zmysłowość

Obraz na płótnie "Kolorowa zmysłowość"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz współczesny Spirala tajemnic

Obraz na płótnie "Spirala tajemnic"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Poezja szeptu

Obraz na płótnie "Poezja szeptu"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Elegia o smutku

Obraz na płótnie "Elegia o smutku"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Wiosenna elegancja

Obraz na płótnie "Wiosenna elegancja"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Tęczowa dziewczyna

Obraz na płótnie "Tęczowa dziewczyna"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Leśna nimfa

Obraz na płótnie "Leśna nimfa"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Kolorowa dama

Obraz na płótnie "Kolorowa dama"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Portrety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Portrety odszukasz niezwykłe dekoracje ścienne. Duży wybór fotografii na płótnie Portrety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Portrety to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Portrety został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Portrety można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Portrety to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Portrety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Portrety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Portrety do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Portrety możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Portrety nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Portrety jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Portrety będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Portrety sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Portrety będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Portrety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Portrety to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Portrety złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Portrety. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Portrety można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Portrety złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Portrety w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Portrety i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Portrety to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Portrety są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Portrety uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Portrety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.