-23% na obrazy na płótnie koniec promocji za:
dni dzień : :

Portrety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Portrety natrafisz na ciekawe dekoracje ścienne. Bogata oferta fotografii na płótnie Portrety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Portrety to ciekawy temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Portrety zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów na płótnie Portrety można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Portrety to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Portrety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Portrety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Portrety do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Portrety możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Portrety nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Portrety jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Portrety będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Portrety sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Portrety będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Portrety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Portrety to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Portrety złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Portrety. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Portrety można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Portrety złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Portrety w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Portrety i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Portrety to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Portrety są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Portrety będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Portrety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Portrety - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 106

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz dekoracyjny Kolorowe myśli

Obraz na płótnie "Kolorowe myśli"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz dekoracyjny Pocałunek

Obraz na płótnie "Pocałunek"

Cena od: 83,52 zł 64,28 zł
Obraz na ścianę Tajemnicze spojrzenie

Obraz na płótnie "Tajemnicze spojrzenie"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz na ścianę Elegia o smutku

Obraz na płótnie "Elegia o smutku"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz na ścianę Bogini żywiołów

Obraz na płótnie "Bogini żywiołów"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz współczesny Kobieta w makach

Obraz na płótnie "Kobieta w makach"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz na ścianę Szaleństwo

Obraz na płótnie "Szaleństwo"

Cena od: 112,52 zł 86,64 zł
Obraz współczesny Pani Samotna

Obraz na płótnie "Pani Samotna"

Cena od: 84,32 zł 64,92 zł
Obraz nowoczesny Rozrywkowa dama

Obraz na płótnie "Rozrywkowa dama"

Cena od: 83,52 zł 64,28 zł
Obraz na ścianę Ozdobna kobieta

Obraz na płótnie "Ozdobna kobieta"

Cena od: 84,32 zł 64,92 zł
Obraz dekoracyjny Dama z  łasiczką

Obraz na płótnie "Dama z łasiczką"

Cena od: 84,44 zł 65,00 zł
Obraz współczesny Kolorowa zmysłowość

Obraz na płótnie "Kolorowa zmysłowość"

Cena od: 224,04 zł 172,48 zł
Obraz współczesny Spirala tajemnic

Obraz na płótnie "Spirala tajemnic"

Cena od: 224,04 zł 172,48 zł
Obraz na ścianę Poezja szeptu

Obraz na płótnie "Poezja szeptu"

Cena od: 224,04 zł 172,48 zł
Obraz nowoczesny Wiosenna elegancja

Obraz na płótnie "Wiosenna elegancja"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz na ścianę Tęczowa dziewczyna

Obraz na płótnie "Tęczowa dziewczyna"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz nowoczesny Leśna nimfa

Obraz na płótnie "Leśna nimfa"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz współczesny Kolorowa dama

Obraz na płótnie "Kolorowa dama"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
Obraz współczesny Emancypantka

Obraz na płótnie "Emancypantka"

Cena od: 84,52 zł 65,08 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3