BLACK DAYS zniżki do -70% Promocja ważna do 30.11.2020 Sprawdź

Portrety - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 97

  1. 1
  2. 2
  3. 3
-20%
Obraz dekoracyjny Kolorowe myśli
od
67,60 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Kolorowe myśli
Bestseller
-20%
Obraz dekoracyjny Pocałunek
od
66,80 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Pocałunek
Bestseller
-20%
-30%
-30%
Obraz nowoczesny Leśna nimfa
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Leśna nimfa
-30%
Obraz na ścianę Burza myśli
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Burza myśli
-30%
Obraz nowoczesny Predator
od
58,88 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Predator
-30%
Obraz nowoczesny Maski w brązie
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Maski w brązie
-30%
-30%
Obraz dekoracyjny Dama w kobalcie
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Dama w kobalcie
-30%
-30%
Obraz współczesny Spirala tajemnic
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Spirala tajemnic
-30%
Obraz na ścianę Poezja szeptu
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Poezja szeptu
-20%
-30%
-30%
-20%
-30%
Obraz współczesny Kolorowa dama
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Kolorowa dama
-30%
Obraz współczesny Emancypantka
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Emancypantka
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Portrety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Portrety odszukasz niezwykłe dekoracje ścienne. Duży wybór fotografii na płótnie Portrety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Portrety to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Portrety został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Portrety można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Portrety to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Portrety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Portrety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Portrety do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Portrety możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Portrety nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Portrety jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Portrety będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Portrety sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Portrety będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Portrety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Portrety to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Portrety złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Portrety. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Portrety można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Portrety złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Portrety w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Portrety i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Portrety to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Portrety są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Portrety uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Portrety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.