inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 05.12.2023

Obrazy egipskie na płótnie

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Egipcjanki
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Egipska para
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Egipscy kelnerzy
od
138,12 zł
197,32 zł
Starożytny Egipt nigdy nie przestaje zaskakiwać i ma tak wiele do zaoferowania! W bimago wybraliśmy dla Ciebie małe fragmenty piękna starożytnego świata. Zobacz naszą kolekcję egipskich motywów: piramidy, faraonowie, pomniki i egipskie hieroglify jako motywy w sztuce. Wiele najwcześniejszych dzieł sztuki na świecie wywodzi się właśnie z Egiptu, a my do dziś ozdabiamy nasze domy charakterystyczną sztuką egipską! Niezależnie od tego, czy chodzi o odważne wzory, czy kolorowe obrazy na płótnie, motyw egipski opowiada niezwykłą historię.

Obraz egipski

Interesuje Cię historia starożytna, a najlepiej czujesz się wśród piasków pustyni? Obrazy egipskie to rozwiązanie stworzone z myślą właśnie o Tobie! Wielcy faraonowie i królowe oraz egipscy bogowie w towarzystwie hieroglifów to rozwiązanie idealne do Twojego domu. Egipskie obrazy z takimi motywami sprawdzą się szczególnie dobrze w sypialni oraz salonie, czyniąc pomieszczenia jeszcze bardziej przytulnymi i stylowymi. Zawieś obrazy w pobliżu mebli w ciepłych odcieniach brązu i beżu, a wnętrze nabierze prawdziwie pustynnego klimatu. Egipskie obrazy z ludźmi to rozwiązanie w sam raz także do ozdobienia Twojej kuchni. Żywa kolorystyka dekoracji zgra się z ciepłem domowego ogniska i sprawi, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego, przyjemnego charakteru.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy egipskie ręcznie malowane i drukowane na płótnie

Wiele motywów to mnóstwo możliwości dekoracyjnych. Właśnie dlatego obrazy egipskie przedstawiające portrety starożytnych postaci to dekoracja idealna do każdego wnętrza. Sylwetki ukazane na tle wielkich piramid symbolizujących wieczność i trwałość to świetna ozdoba do biura i gabinetu. Obraz egipski umieszczony na ścianie tuż nad biurkiem to eleganckie rozwiązanie z pazurem, które z łatwością ożywi klimat tego pomieszczenia.
Dekoracje na płótnie sprawdzą się także w pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Obrazy w egipskim stylu, przedstawiające kobiece i męskie postacie, mogą stać się inspiracją dla przyszłego archeologa i zachęcić Twoje dziecko do zainteresowania się mitologią Egiptu. Obrazy dostępne są w wersji wydruku cyfrowego oraz wydruku premium na płótnie, który zapewnia artystyczny efekt. Jeśli jednak to za mało, wybraną dekorację możesz zamówić także w wersji dzieła malowanego ręcznie.