-50% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :

Sylwetki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Sylwetki możesz znaleźć oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór obrazów na płótnie Sylwetki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Sylwetki to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Sylwetki został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów nowoczesnych Sylwetki można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Sylwetki to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Sylwetki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Sylwetki, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Sylwetki do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Sylwetki możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Sylwetki nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Sylwetki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Sylwetki będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim domu. Kolekcja obrazów Sylwetki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Sylwetki będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Sylwetki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Sylwetki to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Sylwetki złożone z wielu fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Sylwetki. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Sylwetki można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Sylwetki złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Sylwetki w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Sylwetki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Sylwetki to tylko jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Sylwetki są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Sylwetki będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Sylwetki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Sylwetki - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 130

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz nowoczesny Rybak

Obraz na płótnie "Rybak"

Cena od: 224,04 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3