-50% na fototapety Promocja ważna do 10.03.2021 Zobacz

Sylwetki - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

  1. 1
  2. 2
Sortuj

Sortuj według

Sylwetki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Sylwetki natrafisz na oryginalne dekoracje na ścianę. Bogata oferta wydruków na płótnie Sylwetki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Sylwetki to interesujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Sylwetki został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów Sylwetki można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Sylwetki to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Sylwetki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Sylwetki, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Sylwetki do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Sylwetki możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Sylwetki nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Sylwetki jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Sylwetki będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Sylwetki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Sylwetki będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Sylwetki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Sylwetki to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Sylwetki złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Sylwetki. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Sylwetki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Sylwetki złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Sylwetki w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Sylwetki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Sylwetki to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Duża różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Sylwetki są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Sylwetki uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Sylwetki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.