inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Mapy Polski

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Polska to ciekawy kraj, który warto pozna! Będą o tym przypominać obrazy z mapami Polski, zawieszone na ścianie salonu czy przedpokoju. W kolekcji bimago znajdziesz między innymi czarno-białe mapy Polski oraz mapy kilku największych miast – Warszawy, Krakowa i Łodzi, a także trzyczęściowe mapy z konturami Polski oraz kolorowymi napisami odpowiadającymi poszczególnym miejscowościom. Mapa Polski na ścianę z pewnością będzie odpowiadać Twoim preferencjom. Przekonaj się, jakie możliwości kryją w sobie obrazy z mapami Polski!

Mapa Polski na ścianę


Mapy Polski jako ozdoby na ścianie w salonie, gabinecie czy też w sypialni? Dlaczego nie! Nasz kraj jest piękny i warto odkrywać jego zakątki. Mapa od bimago może skutecznie zachęcać do planowania kolejnych wycieczek, dlatego polecamy ją wszystkim miłośnikom podróżowania. Nie musisz się martwić, że mapa Polski na ścianę nie będzie pasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Aby zapobiec takim sytuacjom, wprowadziliśmy do kolekcji propozycje w różnych wersjach kolorystycznych. Znajdziesz u nas zarówno jasną, jak i nieco ciemniejszą oraz stonowaną mapę kraju. Wybierz wersję, która najbardziej Ci się podoba i umieść ją w swoim domu. Zapewniamy, że oryginalne, estetyczne mapy Polski będą główną dekoracją wnętrz.


 


Mapa Polski dla dzieci

Przygotowaliśmy coś specjalnego także dla najmłodszych. Mapa Polski dla dzieci pełni kilka różnych funkcji. Również sprawdzi się doskonale jako ozdoba w sypialni należącej do pociechy, ale będzie ponadto pomocna podczas odrabiania lekcji, np. z geografii. Mapa Polski dla dzieci pozwala maluchom na utrwalenie, gdzie znajdują się poszczególne miasta czy rzeki, a nawet województwa. Sprawdza się więc jako pomoc naukowa, która przy okazji jest bardzo elegancka. Jak widzisz, mapa Polski na ścianę ma wiele rozmaitych zastosowań i to jedna z jej głównych zalet. Nie bez znaczenia jest fakt, że została wykonana bardzo starannie i dodatkowo zabezpieczona przed działaniem promieni UV. Nie ma ryzyka, że straci intensywne kolory w wyniku długiej ekspozycji na słońce. Mapa prezentująca nasz kraj będzie pasować do każdej aranżacji, zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej czy minimalistycznej. Klienci, którzy już zdecydowali się na tego typu dekorację, potwierdzają, że była to świetna decyzja. Z pozoru tak mały element może zmienić wiele we wnętrzu.