inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 26.02.2024

Mapy Polski

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Polska to ciekawy kraj, który warto pozna! Będą o tym przypominać obrazy z mapami Polski, zawieszone na ścianie salonu czy przedpokoju. W kolekcji bimago znajdziesz między innymi czarno-białe mapy Polski oraz mapy kilku największych miast – Warszawy, Krakowa i Łodzi, a także trzyczęściowe mapy z konturami Polski oraz kolorowymi napisami odpowiadającymi poszczególnym miejscowościom. Mapa Polski na ścianę z pewnością będzie odpowiadać Twoim preferencjom. Przekonaj się, jakie możliwości kryją w sobie obrazy z mapami Polski!

Mapa Polski na ścianę


Mapy Polski jako ozdoby na ścianie w salonie, gabinecie czy też w sypialni? Dlaczego nie! Nasz kraj jest piękny i warto odkrywać jego zakątki. Mapa od bimago może skutecznie zachęcać do planowania kolejnych wycieczek, dlatego polecamy ją wszystkim miłośnikom podróżowania. Nie musisz się martwić, że mapa Polski na ścianę nie będzie pasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Aby zapobiec takim sytuacjom, wprowadziliśmy do kolekcji propozycje w różnych wersjach kolorystycznych. Znajdziesz u nas zarówno jasną, jak i nieco ciemniejszą oraz stonowaną mapę kraju. Jest też mapa Polski z miastami szczegółowa w kolorowej i nowoczesnej wersji. Wybierz wersję, która najbardziej Ci się podoba i umieść ją w swoim domu. Zapewniamy, że oryginalne, estetyczne mapy Polski będą główną dekoracją wnętrz.


 


Mapa Polski dla dzieci

Przygotowaliśmy coś specjalnego także dla najmłodszych. Mapa Polski dla dzieci pełni kilka różnych funkcji. Również sprawdzi się doskonale jako ozdoba w sypialni należącej do pociechy, ale będzie ponadto pomocna podczas odrabiania lekcji, np. z geografii. Mapa Polski dla dzieci pozwala maluchom na utrwalenie, gdzie znajdują się poszczególne miasta czy rzeki, a nawet województwa. Sprawdza się więc jako pomoc naukowa, która przy okazji jest bardzo elegancka. Jak widzisz, mapa Polski na ścianę ma wiele rozmaitych zastosowań i to jedna z jej głównych zalet. Nie bez znaczenia jest fakt, że została wykonana bardzo starannie i dodatkowo zabezpieczona przed działaniem promieni UV. Nie ma ryzyka, że straci intensywne kolory w wyniku długiej ekspozycji na słońce. Mapa prezentująca nasz kraj będzie pasować do każdej aranżacji, zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej czy minimalistycznej. Klienci, którzy już zdecydowali się na tego typu dekorację, potwierdzają, że była to świetna decyzja. Z pozoru tak mały element może zmienić wiele we wnętrzu.

Mapy polskich miast

Zróżnicowane krajobrazy, ciekawe zabytki, fascynujący folklor, a także zdrowe, regionalne potrawy – to tylko niektóre z atrakcji, jakimi Polska przyciąga turystów z różnych części świata. O tym, że jest ona miejscem wartym poznania, przypominać będą mapy Polski w formie obrazów, którymi możesz ozdobić swoje pomieszczenia. W kolekcji bimago znajdziesz między innymi czarno-białe mapy polskich miast – takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk, a także kontury Polski w różnych kolorach, przedstawione na jasnym lub czarnym tle. W kolekcji znajdziesz też mapę Polski z miastami szczegółową na której znajdziesz nawet swoje miasto.  Mapa Polski na ścianę pozwolą Ci odmienić nawet najbardziej nijakie pomieszczenie, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów. Taka dekoracja sprawdzi się między innymi w salonie, pokoju gościnnym, jadalni czy przedpokoju. Z pewnością przykuje ona uwagę domowników i gości. Ponadto może stać się pretekstem do rozmów o podróżach oraz planowania wspólnych wyjazdów. Mapy Polski to dekoracje, które możesz z powodzeniem wykorzystać w najróżniejszych aranżacjach. Pasować one będą zarówno do nowoczesnych wnętrz opartych na minimalizmie, jak i do pomieszczeń urządzonych bardziej klasycznie.

Mapy Polski w aranżacjach restauracji, sal lekcyjnych i gabinetach

Mapy Polski to dekoracje, które można wykorzystać w aranżacji restauracji lub innego lokalu gastronomicznego. Znakomicie sprawdzą się one także w pokoju dziecka czy nastolatka. Mapa Polski dla dzieci, umieszczona nad łóżkiem lub nad biurkiem, pełnić będzie nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także edukacyjną. Mapa Polski z miastami szczegółowa może stanowić pomoc w nauce geografii. Mapa Polski dla dzieci z pewnością podbije serca młodych podróżników. Zamawiając produkt na stronie bimago, możesz wybierać pomiędzy różnymi technikami. Mapy dostępne są jako wydruki na płótnie, wydruki Premium lub obrazy akustyczne. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, gwarantujemy, że dzięki mapie Polski na ścianę zyskasz efektowną i niebanalną dekorację wnętrza!