-30% na obrazy Promocja ważna do 07.12.2020

Owoce - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 42

Obraz na ścianę Jabłko
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Jabłko
Obraz nowoczesny Frozen lime
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Frozen lime
Obraz współczesny Jabłko
od
101,72 zł
145,36 zł
Obraz na płótnie Jabłko
Obraz współczesny Świąteczny czas
od
104,52 zł
149,32 zł
Obraz na płótnie Świąteczny czas
Obraz nowoczesny Kiwi
od
119,20 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Kiwi
Obraz dekoracyjny Тruskawki
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Тruskawki
Obraz współczesny Limonki
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Limonki
Obraz nowoczesny Wiśnie
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Wiśnie
Obraz nowoczesny Jabłka
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Jabłka
Obraz współczesny Wiśnie
od
59,00 zł
84,32 zł
Obraz na płótnie Wiśnie
Obraz nowoczesny Cytryna
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Cytryna
Obraz na ścianę Cytryna
od
101,72 zł
145,36 zł
Obraz na płótnie Cytryna
Obraz dekoracyjny Witamina C
od
101,72 zł
145,36 zł
Obraz na płótnie Witamina C
Obraz nowoczesny Gruszki
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Gruszki
Obraz dekoracyjny Gruszka
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Gruszka

Owoce - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Owoce możesz znaleźć najmodniejsze dekoracje ścienne. Bogaty wybór fotografii na płótnie Owoce sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Owoce to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Owoce został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Owoce można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Owoce to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Owoce jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Owoce, polecamy całą kolekcję Martwa natura, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Owoce do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Owoce możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Owoce nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Owoce jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Owoce będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Owoce sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Owoce będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Martwa natura bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Owoce jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Owoce to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Owoce złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Owoce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Martwa natura jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Owoce można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Owoce złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Owoce w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Owoce i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć duży wybór obrazów. Kolekcja Owoce to jedynie jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Owoce są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Martwa natura to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Owoce uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Owoce, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.