inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 28.09.2023 Koniec promocji za: : :

Obraz Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni Nr 127806

Obraz Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni Nr 127806

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz "Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni"

W kolekcji obrazów z Martwą Naturą możesz znaleźć wspaniałe, kolorowe wydruki idealne do kuchni, jadalni lub restauracji. Jeden z wzorów, "Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni", podobnie jak cała kolekcja charakteryzuje się ciekawym designem. Przewodnim kolorem tej dekoracji jest zielony, jeśli chcemy uzyskać nowoczesny wygląd to zalecamy umieścić ten obraz w pomieszczeniu o jasnej kolorystyce. Każdy z wydruków na płótnie w galerii bimago jest dostępny w kilku wymiarach, dlatego tym łatwiej znaleźć idealną dekorację dla swojego wnętrza.

Martwa natura na obrazie na płótnie "Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni" zyskała współczesne oblicze. Jeśli chciałbyś uzyskać modną, skandynawską aranżację wnętrza, to polecamy wykorzystać tą dekorację. Kolorowy wydruk na płótnie ożywi wnętrze kolorami i stanie się dominującym akcentem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Obraz "Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni" wspaniale sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w innych pomieszczeniach. Jeśli poszukujesz nowoczesnych, kolorowych dekoracji ściennych, to zarówno kolekcja obrazów Martwa Natura, jak i obraz "Odwrócony Ananas - martwa natura w postaci zielonego ananasa z napisem w języku angielskim, idealns do pokoju lub kuchni" powinny się Tobie spodobać.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy martwa natura Obrazy do pokoju Obrazy typografia Obrazy owoce
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
Opcjonalne dodatki do produktu: Gwoździe i haczyki