inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 26.09.2022

Obrazy Kraków, obrazy Krakowa i Kraków obrazy na płótnie

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Wawel nocą
od
90,28 zł
129,04 zł
„Złote nuty spadają na rynek, i dookoła muzyki jest w bród". Tak krakowski rynek opisał niegdyś Andrzej Sikorowski, wokalista zespołu „Pod Budą". Kraków to miejsce wyjątkowe, od zawsze przyciąga ludzi spragnionych obcowania z wiekami polskiej kultury, będąc jednocześnie miejscem kreowania się współczesnych trendów! Kolekcja obrazy Kraków, obrazy Krakowa czy obrazy z Krakowem od bimago pozwoli cieszyć się cudami architektury tego nobliwego miasta każdego dnia! Przejrzyjcie wybór obrazów na płótnie z motywem Krakowa i znajdź idealną dla siebie.

Kraków obrazy

Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel, Kazimierz. Obrazy Krakowa na długo pozostają w pamięci osób, które odwiedziły to piękne miasto. Kraków jest miastem poetów i bardów, ma specyficzny, romantyczny klimat i dla wielu osób wydaje się idealnym miejscem do życia. Dziś nie trzeba jednak przeprowadzki do Krakowa, aby móc zaczerpnąć jego wyjątkowości. Również mieszkańcy dawnej stolicy Polski mogą mieć we własnym domu nastrój krakowskich zabytków, uliczek i krajobrazu. Wszystko dzięki obrazom na ścianę z wizerunkiem Krakowa.

Czytaj więcej Zwiń opis

Kraków obrazy na płótnie

W ofercie sklepu internetowego bimago znajduje się szeroki wybór dekoracji z Krakowem w roli głównej, w tym wyjątkowej jakości obrazy na płótnie. Można wybierać spośród obrazów w różnej gamie kolorystycznej. Uwagę szczególnie przyciągają przeniesione na płótno wielkoformatowe fotografie krakowskich zabytków. Można wybrać je w wersji standardowej - wydruku na płótnie lub w wersji premium, w której będą widoczne pociągnięcia pędzla, co doda dekoracji autentyczności i klimatu.

Nowoczesne obrazy na ścianę Kraków

Doskonałym pomysłem może być stworzenie domowej galerii nowoczesnych obrazów z polskimi miastami, wśród których znajdzie się Kraków. Taka galeria może zawisnąć na przykład w przedpokoju lub salonie. Aby odpowiednio ją wyeksponować, warto, aby ściana, na której zawiśnie, była spora i w jasnym odcieniu. W takiej galerii można umieścić obrazy z ulubionymi miastami lub takimi, z którymi łączą nas szczególne wspomnienia. Warto, aby inne dodatki nawiązywały kolorystycznie do barw znajdujących się na obrazach, zwłaszcza, jeśli są one sporych rozmiarów lub zajmują dużą część ściany.