-35% na plakaty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Londyn - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 18

Londyn - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Londyn natrafisz na oryginalne dekoracje na ścianę. Bogaty wybór wydruków na płótnie Londyn sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Londyn to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Londyn zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Londyn można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Londyn to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Londyn jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Londyn, polecamy całą kolekcję Miasta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Londyn do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Londyn możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Londyn nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Londyn jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Londyn będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Londyn sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Londyn będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Miasta bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Londyn jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Londyn to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Londyn złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Londyn. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Miasta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Londyn można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Londyn złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Londyn w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Londyn i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Londyn to tylko jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Londyn są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Miasta to podobne motywy możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Londyn uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Londyn, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.