inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy Londyn, obrazki Londyn i obraz Londynu

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Londyński spacer
od
62,92 zł
96,84 zł
-35%
Obraz na płótnie Street of London
od
175,72 zł
270,36 zł
-35%
Obraz na płótnie Wspomnienia z Londynu
od
62,92 zł
96,84 zł
-35%
Obraz na płótnie Życie w Londynie
od
134,20 zł
206,48 zł
-35%
Londyn to jedno z największych miast na świecie. Uwodzi swoją wibrującą energią, różnorodnością i wachlarzem atrakcji! W kolekcji bimago znajdziesz obrazy Londyn, obraz Londynu, obrazy na płótnie z makietą Londynu, panoramiczne obrazy Londynu nocą, wieloczęściowe obrazy z abstrakcyjnym motywem inspirowane Londynem i nie tylko! Flagowe atrakcje miasta takie jak Big Ben, Most Londyński czy czerwona budka telefoniczna mogą znaleźć się w Twoim salonie, sypialni i biurze. Idealne rozwiązanie dla fanów podróżowania w każdym wieku!

Londyn Obrazy

Londyn znany jest między innymi z deszczowej pogody, ale nie znaczy to jednak, że całe miasto jest ponure. Obrazy w Londyn pozwolą Ci zatrzymać czas i uchwycić wybrany moment. Czarno białe dekoracje świetnie sprawdzą się we wnętrzach stonowanych, takich jak gabinet, nadając im więcej klasy i klimatu idealnego do rozmyślań lub pracy. Zawieś obraz w Londyn między oknem a regałem, a ładnie go wyeksponujesz i wypełnisz pustą przestrzeń. Dekoracje kolorowe, tętniące energią będą natomiast rozwiązaniem idealnym do pokoju dziecięcego. Żywe barwy i piękne widoki widoczne na obrazach z Londynem obudzą w Twoim dziecku duszę podróżnika i sprawią, że pomieszczenie stanie się jeszcze bardziej przytulne. Obrazy na płótnie w Londyn wprowadzą do Twojego domu iście brytyjski klimat. Piękne uliczki, słynne budki telefoniczne oraz czerwone autobusy mają w sobie urok, który świetnie sprawdzi się w salonie i sypialni. Obraz w Londyn najlepiej jest zawiesić tuż nad skórzaną, ciemną sofą lub naprzeciwko drzwi do pokoju. W ten sposób dekoracja będzie dobrze widoczna, a pomieszczenie zyska więcej klasy. Dodatki w żywych kolorach uzupełnią wystrój wnętrza i wprowadzą do niego więcej ciepła.


 

Obraz Big Ben i Tower Bridge

Big Ben – słynna, neogotycka budowla będąca jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Wielkiej Brytanii. Dzięki obrazom z Londynem, możesz podziwiać ją codziennie i to bez wychodzenia z domu. Ponieważ konstrukcja ta nie bez przyczyny kojarzy się z niezwykłą dokładnością, obraz z Big Benem będzie doskonałym rozwiązaniem do biura. Szczególnie dobrze wyglądać będzie w otoczeniu mebli w stylu retro. Kolejnym motywem wartym uwagi jest widniejący na niektórych obrazach z Londynem Tower Bridge. Ta niesamowita budowla to rozwiązanie idealne do udekorowania korytarza, ponieważ wnętrze to łączy ze sobą wiele pomieszczeń, tak jak zwodzony most łączy dwa brzegi. Zobacz też fototapety z Londynem w sklepie bimago.