-50%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 24.06.2019 ] zobacz

Kolekcja obrazów z Nowym Jorkiem w roli głównej

Nowy Jork to jedna z najsłynniejszych metropolii świata. Miasto to przyciąga swoją energią i znane jest z tego, że nigdy nie zasypia. Nic dziwnego, że artyści również ukochali sobie to miasto i tu właśnie toczy się akcja wielu znanych filmów oraz powieści. Nas Nowy Jork zainspirował do stworzenia wyjątkowych dekoracji ściennych. Staraliśmy się, by na obrazach Nowego Jorku oddać atmosferę i piękno tego niezwykłego miasta. Tak powstała kolekcja zawierająca ponad 160 nowoczesnych wydruków na płótnie, które znajdą uznanie nie tylko wśród miłośników tej metropolii. Miasto nocą, tryptyk z najsłynniejszymi zakątkami Nowego Jorku, Statua Wolności a może panorama Manhattanu - każdy z obrazów jest dostępny w kilku wymiarach. Oprócz tego, zamawiając go w technice Premium Print, uzyska on niezwykłą głębię i połysk. Jeśli szukamy oryginalnego motywu, to warto zastanowić się nad obrazem ukazującym Nowy Jork. Zapraszamy do obejrzenia tej kolekcji i znalezienia inspiracji na dekorację swoich pomieszczeń zdjęciami Nowego Jorku.

czytaj więcej zwiń opis

Most Brookliński, Manhattan i inne słynne miejsca na zdjęciach na płótnie

W kolekcji obrazów Nowy Jork staraliśmy się nie pominąć najważniejszych miejsc, które przyciągają wszystkie osoby chcące skosztować wielkomiejskiego stylu. Bogaty wybór zdjęć na płótnie z panoramą Manhattanu z pewnością spodoba się tym, którzy szukają nowoczesnej dekoracji ściennej do swojego mieszkania. Motyw ten można znaleźć zarówno na obrazach jednoczęściowych, wydrukach złożonych z wielu części czy też obrazach panoramicznych, które idealnie będą wyglądać w holu, korytarzu lub większym pomieszczeniu. W kolekcji nie zabrakło obrazów miasta nocą, z pięknie rozświetlonymi wieżowcami w różnych kolorach. Ciekawą dekoracją będą również obrazy z Mostem Brooklińskim, który jest jednym z symbolów Nowego Jorku. W kolekcji nie zabrakło wzorów inspirowanych sztuką współczesną, muzyką jazzową czy komiksami. Artystyczne kolaże zainspirowały naszych designerów do stworzenia tych niezwykłych dekoracji. Ponad 200 obrazów na płótnie z Nowym Jorkiem w kolekcji bimago z powodzeniem ozdobią salon, sypialnię, biuro lub inne pomieszczenie.

Zachwycająca panorama Nowego Jorku w aranżacji mieszkania i biura

Motyw Nowego Jorku na obrazach jest niezwykle uniwersalny i będzie pasować nie tylko do wielu typów pomieszczeń, ale także do różnych aranżacji. W nowoczesnym stylu wydruk na płótnie z panoramą Manhattanu z lub Mostem Brooklińskim z pewnością urozmaici wygląd takiego wnętrza. Jeśli jesteś wielbicielem stylu minimalistycznego to polecamy obraz Nowego Jorku w czarno białym kolorze lub z drobnymi motywami kolorystycznymi. W kolekcji znalazły się również wzory, które będzie można idealnie wkomponować we wnętrza w stylu vintage lub boho. Inspirowane sztuką wydruki takie jak "Miasto z komiksu" czy "Z miłości do Nowego Jorku" idealnie sprawdzą się w przypadku, kiedy zależy nam na ożywieniu wnętrza kolorami. Obrazy Nowy Jork zawierająca stylowe, nowoczesne zdjęcia idealnie sprawdzi się w biurach, lokalach usługowych czy kawiarniach. Motyw panoramy Manhattanu czy wieżowców jest na tyle uniwersalny, że dekoracja ta idealnie sprawdzi się we wielu wnętrzach.

New York na obrazach, fototapetach i tapetach w galerii bimago

Miłośnicy Nowego Jorku mogą znaleźć mnóstwo dekoracji z motywami związanymi z tym wspaniałym miastem. Oprócz bogatej kolekcji obrazów przedstawiających panoramę Manhattanu, Most Brookliński czy Statuę Wolności można też znaleźć inne symbole Nowego Jorku. Miasto nocą oraz oświetlone wieżowce wspaniale prezentują się na fototapetach w dużych formatach. Taka dekoracja może być zestawiona z różną kolorystyką we wnętrzu. Meble w jasnych, jak i ciemnych odcieniach będą doskonale wyglądać z taką ozdobą na ścianie. Również wśród innych produktów bimago nie zabrakło motywów związanych z tą metropolią. Obrazy na szkle akrylowym z Nowym Jorkiem wyglądają szczególnie piękne. Jeśli marzymy o nowoczesnej i przykuwającej wzrok dekoracji ściennej, to nocna panorama Manhattanu z pewnością wywoła taki efekt. Wielbiciele miejskiego stylu mogą odkryć piękno Nowego Jorku na parawanach, które są niezwykle praktycznym i eleganckim dodatkiem do mieszkań lub lokali publicznych. Zobacz niezwykłe obrazy, fototapety czy parawany ze zdjęciami Nowego Jorku dostępnymi w galerii bimago.

 • <%= message %>

Nowy Jork - Wyjątkowe zdjęcia na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 224

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Fotografia na płótnie Spacer w Nowym Jorku

Obraz na płótnie "Spacer w Nowym Jorku"

Cena od: 84,52 zł 60,84 zł
Obraz nowoczesny Sen o Nowym Jorku

Obraz na płótnie "Sen o Nowym Jorku"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Obraz nowoczesny Piękny Manhattan

Obraz na płótnie "Piękny Manhattan"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Fotografia na płótnie NYC - night tales

Obraz na płótnie "NYC - night tales"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz nowoczesny Opuszczona dzielnica

Obraz na płótnie "Opuszczona dzielnica"

Cena od: 365,72 zł 263,28 zł
Zdjęcie na płótnie Morze wieżowców - NYC

Obraz na płótnie "Morze wieżowców - NYC"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Zdjęcie na płótnie Nowy York - wieczór

Obraz na płótnie "Nowy York - wieczór"

Cena od: 166,32 zł 119,72 zł
Zdjęcie na płótnie Piękny zachód słońca

Obraz na płótnie "Piękny zachód słońca"

Cena od: 217,04 zł 156,24 zł
Zdjęcie na płótnie Życie nocą

Obraz na płótnie "Życie nocą"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Zdjęcie na płótnie Panorama Nowego Jorku

Obraz na płótnie "Panorama Nowego Jorku"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Zdjęcie na płótnie Lot nad Nowym Jorkiem

Obraz na płótnie "Lot nad Nowym Jorkiem"

Cena od: 217,04 zł 156,24 zł
Obraz nowoczesny Abstrakcja: Nowy Jork

Obraz na płótnie "Abstrakcja: Nowy Jork"

Cena od: 216,04 zł 155,52 zł
Zdjęcie na płótnie Nowy Jork: Życie nocą

Obraz na płótnie "Nowy Jork: Życie nocą"

Cena od: 217,04 zł 156,24 zł
Obraz nowoczesny Lato w Nowym Jorku

Obraz na płótnie "Lato w Nowym Jorku"

Cena od: 149,32 zł 107,48 zł
Zdjęcie na płótnie Nowojorskie noce

Obraz na płótnie "Nowojorskie noce"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Obraz nowoczesny Oblicza Nowego Jorku

Obraz na płótnie "Oblicza Nowego Jorku"

Cena od: 149,32 zł 107,48 zł
Zdjęcie na płótnie Czarno-biały Manhattan

Obraz na płótnie "Czarno-biały Manhattan"

Cena od: 164,36 zł 118,32 zł
Obraz nowoczesny Nowojorski sen

Obraz na płótnie "Nowojorski sen"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
Zdjęcie na płótnie Nowy Jork: Piękna noc

Obraz na płótnie "Nowy Jork: Piękna noc"

Cena od: 141,44 zł 101,80 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5