tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
BLACK SALE do -70% Oferta ważna do 30.11.2021 zobacz

Obrazy Paryż, obraz wieża Eiffla i Paryż nocą obraz

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Miłość w Paryżu
od
64,72 zł
92,48 zł
-30%
Obraz na płótnie Jesienny Paryż
od
64,72 zł
92,48 zł
-30%
Obraz na płótnie Romantyczny Paryż
od
64,72 zł
92,48 zł
-30%
  1. 1
  2. 2

Paryż obrazy

Paryż to jedno z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych europejskich miast. Bogactwo zabytków zachwyca i przyciąga turystów. Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Luwr, Łuk Triumfalny - to wszystko i wiele więcej sprawia, że krajobraz Paryża jest tak znany i podziwiany. Najsłynniejsze paryskie budowle są też popularnymi motywami na ścienne dekoracje, często wybieranymi przez miłośników Francji i architektury jako ozdoba domów i mieszkań. W zależności od wybranego obrazu będzie on pasował do nowoczesnych wnętrz lub tych bardziej klasycznych.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obraz wieża Eiffla

Wieża Eiffla to prawdziwa wizytówka Paryża, która sprawia, że stolica Francji znana jest na całym świecie. Nie ma chyba osoby, która odwiedzając Paryż, nie chciałaby spojrzeć na miasto ze szczytu wieży lub przynajmniej spędzić kilku chwil na Polach Marsowych, by podziwiać majestat wieży Eiffla. Obraz z wieżą Eiffla będzie doskonałym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika Paryża i Francji. Będzie także idealnym uzupełnieniem wystroju loftowego wnętrza. Warto pamiętać o pasujących dodatkach - z metalu, szkła czy cegły. Decydując się na obraz z wieżą Eiffla w dużym rozmiarze, można liczyć na to, że optycznie powiększy on wnętrze.

Obrazy Paryża z wieżą Eiffla i miasto nocą

Paryż to „Miasto Świateł” i nie bez powodu jest tak nazywany. W nocy paryskie życie tętni czasami bardziej niż za dnia - również za sprawą niezwykłego oświetlenia najbardziej znanych paryskich zabytków, w tym wieży Eiffla. Starannie dobrane światła na tle wyjątkowych budowli stanowią prawdziwą ucztę dla oczu i duszy i przyciągają turystów, aby podziwiać miasto nocą.
Dzięki obrazom Paryża przedstawiającym go po zmroku można nadać tego niesamowitego klimatu swojemu wnętrzu. Taka dekoracja będzie bardzo pasować do sypialni, ale sprawdzi się także w innych pomieszczeniach.