inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 26.02.2024 Koniec promocji za: : :

Obrazy Sydney

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Sydney
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Sydney
od
91,20 zł
152,00 zł
Nawet sami Australijczycy nie mogą czasem uwierzyć, że ich kraj był kiedyś miejscem zesłania. Czasy te dawno minęły, czego jednym z dowodów jest najwspanialsze miasto Australii z jego symbolem w postaci budynku opery na wyspie! Ten cud nowoczesnej architektury to jednak nie wszystko. Od eleganckiego nabrzeża po tętniące życiem miejskie noce, Sydney lśni w spektakularnych panoramach. Naszym celem jest przybliżenie tego miejsca w obrazach na płótnie od bimago, które mogą ozdobić Twoje wnętrza. Zobacz obrazy Sydney z naszej kolekcji.

Obraz Sydney

Obraz Sydney daje możliwość wprowadzenia do własnego domu klimatu rodem z odległych stron. Kto z nas nie marzy o podróżach na koniec świata? Australia jest dla wielu wyśnionym kierunkiem na wakacje życia. Niesamowity klimat, oceaniczne fale, bogata metropolia - taki obraz Sydney nosimy w wyobraźni. Tymczasem możemy mieć go na ścianie w przedpokoju, salonie czy w domowej bibliotece. Nie ma właściwie żadnej aranżacji, do której by nie pasował. Sprawdzi się najlepiej we wnętrzach loftowych, nowoczesnych czy skandynawskich, pełnych jasnych kolorów, betonu architektonicznego czy szklanych elementów. Obraz na płótnie Sydney nie musi przy tym stanowić realnej wizualizacji tego miasta. Ciekawiej będzie prezentować się jako niebanalna grafika czy ilustracja z zastosowaniem nieoczywistych barw.


Sydney Obraz

W ofercie bimago znajdują się dekoracje ścienne w różnych stylach, formatach i technikach wykończenia. Dla wszystkich miłośników Sydney obraz z wizerunkiem najsłynniejszego miasta Australii będzie doskonałym pomysłem na upominek. Wybierając taki w większym formacie, można sprezentować go nawet z okazji ślubu. Mniejszy sprawdzi się na urodziny, imieniny czy parapetówkę. Dekorację można też oczywiście kupić dla siebie, chcąc wzbogacić domową galerię obrazów ze światowymi stolicami w roli głównej. Sydney obraz można umieścić obok wizerunków Tokio, Londynu czy Paryża. Można zdecydować się na wysokiej jakości wydruk na płótnie z matowym wykończeniem lub w wersji premium z bezbarwną farbą ręcznie naniesioną na płótno. Oprócz błyszczącej powierzchni daje to niepowtarzalną fakturę, która sprawia wrażenie, że obraz jest oryginalnym dziełem malarskim. Obrazy dostępne w bimago są naciągnięte na krosno z drewna, gotowe do zawieszenia na ścianę. Można też zdecydować się na umieszczenie ich w ramie.