tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 25.10.2021

Obrazy Wrocław

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Wrocław obrazy

Wrocław to jedno z najatrakcyjniejszych i najchętniej odwiedzanych polskich miast. Mówi się o nim, że jest Wenecją Północy, a to dlatego, że w jego krajobraz wpisane są rzeki i mosty. Wrocław jest również bogaty w zabytki, z których najsłynniejszy jest Ostrów Tumski z katedrą i charakterystyczna zabudowa Rynku. Wyjątkowość Wrocławia doskonale prezentuje się na wielkoformatowych fotografiach i obrazach. Obrazy z Wrocławiem będą niepowtarzalną dekoracją do salonu, sypialni czy biura.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obraz na płótnie wenecja

W sklepie bimago znaleźć można obrazy z wrocławskim krajobrazem - zarówno takie z klasycznymi widokami, jak i nowoczesne, kolorowe grafiki. Dzięki tej różnorodności, każdy miłośnik lub mieszkaniec Wrocławia znajdzie tu coś dla siebie i swojego wnętrza. Każdy obraz można wybrać w standardowej wersji wydruku na płótnie lub wydruku premium - z widocznymi na płótnie pociągnięciami pędzla. Obraz na płótnie w widokiem na Wrocław będzie świetnym prezentem z okazji parapetówki dla kogoś, kto właśnie zamieszkał w tym mieście. Sprawdzi się także jako element większej galerii obrazów z najpiękniejszych polskich miast.

Nowoczesne obrazy wrocław

Wyjątkową popularnością cieszą się nowoczesne obrazy - tryptyki. Widok jest tutaj rozmieszczony na trzech płótnach, które składają się w jedną całość. Takie malowidło przyciąga wzrok i możemy dzięki niemu zagospodarować całą ścianę. Tryptyk z Wrocławiem może być najważniejszą dekoracją w salonie i warto do jego kolorystyki i charakteru dostosować pozostałe dodatki. Obraz z miejskim krajobrazem pasuje do nowoczesnych, loftowych wnętrz. Sprawdzi się również w wystroju minimalistycznym, który ożywi i będzie w nim niejako królować. Dodając odpowiednie dekoracje, można uzyskać naprawdę oryginalny i satysfakcjonujący efekt.