inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy Rowery

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Vintage (kolekcja)
od
139,88 zł
199,88 zł
-30%
Obraz na płótnie Magiczny Paryż
od
64,72 zł
92,48 zł
-30%
Obraz na płótnie N° 1245 - Bicyclette
od
64,72 zł
92,48 zł
-30%
Sport to nie tylko pasja, ale i styl życia! Jedną z najpopularniejszych aktywności sportowych jest jazda na rowerze, która zyskuje coraz szersze grono pasjonatów. Dla wielu osób rower jest podstawowym środkiem transportu, a zarazem sposobem na codzienny relaks. Jeśli należysz do zapalonych kolarzy to polecamy kolekcję obrazy rowery i obrazów z motywem roweru. Dzięki takiej dekoracji w szybki i prosty sposób spersonalizujesz mieszkanie stylowym dodatkiem. Obrazy roweru retro oraz kolarstwa od bimago pozwolą wyrazić Twoją rowerową pasję we wnętrzu.

Kolarz Obrazy

Ciche, ekonomiczne, umożliwiające szybkie poruszanie się po mieście i omijanie korków lub bardziej ekstremalne wycieczki górskie. Takie są rowery. Wielbiciele tych jednośladów z pewnością docenią szeroki wybór obrazów z rowerem w ofercie sklepu bimago. Rower na obrazach z naszej oferty ma realistyczny kształt, a ich autorzy zadbali o to, aby wszystkie detale oddać w jak najbardziej szczegółowy i odpowiadający rzeczywistości sposób. Jeśli kochasz ten typ poruszania się po mieście i nie tylko, z pewnością zainteresuje Cię również to, że w swojej ofercie mamy duży wybór obrazów również z kolarzami. Wizerunki osób, przemierzających miasto lub tereny podmiejskie na jednośladach dodadzą każdemu wnętrzu energii i dynamiki. Zawieszenie takiego obrazu to także świetny sposób na ekspresową metamorfozę wnętrza.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy z rowerem

Rowery na obrazach dostępne w ofercie sklepu bimago charakteryzują się zróżnicowanym wyglądem typowym dla różnych okresów historycznych: od tych w klimacie retro, przez szosowe aż po nowoczesne, odpowiadające tym, na których poruszamy się na co dzień. Obrazy z rowerami wystepują u nas w różnych rozmiarach i tonacjach kolorystycznych: od tych w bardzo nasyconych barwach, przez nieco bardziej subtelne pastele aż po te czarno-białe. Obraz z rowerami może szybko i bardzo efektownie odmienić wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Montaż obrazów z rowerami jest bardzo wygodny, przez to, że każdy z nich ma postać płótna naciągniętego na krosno. Rower na obrazie dostępny jest w ofercie sklepu bimago w kilku różnych wariantach: klasycznym, ręcznie malowanym, a także w formie wydruku tradycyjnego lub premium. Ten ostatni charakteryzuje się wysokim połyskiem i bardzo realistyczną fakturą.