inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 29.02.2024

Obrazy burze

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Deszczyk
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Deszcz uczuć
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Miasto w deszczu
od
111,52 zł
171,60 zł
Obraz na płótnie Deszcz
od
98,80 zł
152,00 zł
Burze mają różne oblicza. Bywają niebezpieczne, ale jednocześnie przynoszą oczyszczenie i ochłodzenie w upalne dni. Dla nas to zjawisko atmosferyczne stało się inspiracją do stworzenia kolekcji Obrazy burze, wyróżniające się ciekawą grą i kontrastem kolorów oraz wyjątkowym światłem! Obrazy burza i pejzaż z burzą od bimago to efektowne przedstawienia burzy na pełnym morzu, widoki ulic Paryża z wieżą Eiffla w deszczu i obrazy pól przed burzą. Dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu możesz zdecydować się na obraz wieloczęściowy z burzą!

Obrazy burza na morzu

Obrazy, na których króluje burza z pewnością trafią w gusta nie tylko wielbicieli tego zjawiska atmosferycznego. Burza na obrazie potrafi być także doskonałym elementem dekoracyjnym. Dla wielu osób ona bowiem ma właściwości oczyszczające. To powiew świeżości po trudnym czasie i prawdziwy początek czegoś nowego. Burza i towarzyszące jej błyski, grzmoty oraz ulewne deszcze działają na wiele osób także relaksująco. Dlatego obrazy z burzą z pewnością trafią w gusta tych osób. Szczególnie fascynująca potrafi być burza na morzu. To zjawisko atmosferyczne sprawia, że staje się ono wzburzone, niespokojne, a nawet groźne. Ale czas po burzy przynosi naturze spokój i ukojenie. W ofercie sklepu bimago można znaleźć wiele obrazów przedstawiających burzę na morzu. Burza na obrazie w sklepie bimago jest dostępna w kilku wariantach: ręcznie malowanym, wydruku klasycznym i premium. Ten ostatni wyróżnia się na tle innych wariantów naturalnym połyskiem i realistyczną strukturą.


 

Pejzaże z burzą

Obrazy burza, w tym malownicze pejzaże, są dostępne w ofercie sklepu bimago w zróżnicowanych tonacjach kolorystycznych, rozmiarach i nastrojach bijących z dzieła. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w naszym sklepie obraz, który ozdobi wnętrze domu czy mieszkania. Burza na obrazie może być bardzo dobrym uzupełnieniem wystroju gabinetu, domowego biura lub innego domowego kącika, który ma sprzyjać skupieniu, koncentracji, a nawet pracy kreatywnej. Obrazy z burzą to przede wszystkim niesamowita gra i kontrast kolorów, a także wyjątkowe światło. Pejzaże, których bohaterką jest burza najlepiej będą się prezentować na gładkiej ścianie utrzymanej w jednej gamie kolorystycznej. Charakter obrazu podkreśli rama wykonana z naturalnego drewna lub taka z bogatymi zdobieniami.

Burza w mieście obraz

Burza to zjawisko atmosferyczne o pocieszającym dla człowieka znaczeniu. Nie od dziś zwykło się mówić, że po niej zawsze przychodzi słońce. Obrazy burza to ciekawy pomysł na wystrój mieszkania czy innej przestrzeni. Dekoracje ścienne przedstawiające to zjawisko potrafią być naprawdę urokliwe i piękne. Symbolika burzy jest człowiekowi bliska. Również dlatego warto mieć taki motyw w swoim domu. Obrazy burza w tej kolekcji bimago to różnorodne style i kolorystyka. Każdy, kto zapragnie mieć taką dekorację w swoim domu, z łatwością wybierze coś, co odpowiada jego estetyce i stylowi mieszkania. Dekoracja ścienna przedstawiająca burzę w mieście to romantyczna wizja. Ulice skąpane w deszczu, pochmurny dzień i postać lub para kochanków – brzmi dobrze, prawda? Burza obraz może przywoływać pewne wspomnienia, a także być pretekstem do melancholijnych rozważań i przemyśleń. Ponadto burza obraz wbrew pozorom nie wprowadza w smutek – pomaga jedynie spojrzeć na świat z dystansem. Dekoracje bimago utrzymane są w różnorodnej kolorystyce. W tej kolekcji znajdziesz zarówno obrazy wielobarwne, żywe, jak i te czarno-białe czy bardziej stonowane.

Obrazy burza z piorunami

Burza na morzu obraz to prawdziwy popis sił Matki Natury. Podziwiając to zjawisko atmosferyczne, człowiek skłania się do refleksji i dostrzega, że jest na świecie coś potężniejszego od niego. Taka refleksja może być szczególnie ważna, kiedy czujesz przytłoczenie oraz potrzebujesz chwili wytchnienia i wypoczynku. Obrazy burza z piorunami pomogą Ci w relaksie i pozbyciu się z głowy natrętnych, niesprzyjających myśli. Burza na morzu obraz sprawdzi się doskonale w różnych pomieszczeniach. Można umieścić taką dekorację w salonie, w centralnym miejscu pokoju – wtedy będzie prezentować się naprawdę dobrze. Oświetlenie obrazu ciepłym światłem będzie robiło duże wrażenie na gościach i domownikach, którzy chętnie będą przebywać w pomieszczeniu z takim pięknym motywem.