-50% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :

Drzewa - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Drzewa znajdziesz oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicona oferta fotografii na płótnie Drzewa sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Drzewa to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Drzewa zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Drzewa można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Drzewa to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Drzewa jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Drzewa, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Drzewa do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Drzewa możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Drzewa nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Drzewa jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Drzewa będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Drzewa sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Drzewa będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Drzewa jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Drzewa to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Drzewa złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Drzewa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Drzewa można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Drzewa złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Drzewa w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Drzewa i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Drzewa to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Drzewa są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Pejzaże to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Drzewa uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Drzewa, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Drzewa - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 249

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6