-25% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 06.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Drzewa - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 254

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
Obraz współczesny Zaułek kwiatów

Obraz na płótnie "Zaułek kwiatów"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz współczesny Ścieżka zakochanych

Obraz na płótnie "Ścieżka zakochanych"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz dekoracyjny Pawie drzewo

Obraz na płótnie "Pawie drzewo"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz nowoczesny Drzewo miłości

Obraz na płótnie "Drzewo miłości"

Cena od: 215,00 zł 161,24 zł
Obraz współczesny Złote drzewo

Obraz na płótnie "Złote drzewo"

Cena od: 307,00 zł 230,24 zł
Obraz na ścianę Magia jesieni

Obraz na płótnie "Magia jesieni"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz dekoracyjny Opowieść wiatru

Obraz na płótnie "Opowieść wiatru"

Cena od: 148,32 zł 111,24 zł
Obraz nowoczesny Kronika drzewa

Obraz na płótnie "Kronika drzewa"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz na ścianę Drzewa zanurzone w bieli

Obraz na płótnie "Drzewa zanurzone w bieli"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Pory roku

Obraz na płótnie "Pory roku"

Cena od: 168,24 zł 126,16 zł
Obraz współczesny Magiczne drzewo

Obraz na płótnie "Magiczne drzewo"

Cena od: 148,32 zł 111,24 zł
Obraz dekoracyjny Drzewo słodyczy

Obraz na płótnie "Drzewo słodyczy"

Cena od: 214,72 zł 161,04 zł
Obraz nowoczesny Drzewa w złocie

Obraz na płótnie "Drzewa w złocie"

Cena od: 246,84 zł 185,12 zł
Obraz na ścianę Złoty horyzont

Obraz na płótnie "Złoty horyzont"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz współczesny Młode listki

Obraz na płótnie "Młode listki"

Cena od: 148,32 zł 111,24 zł
Obraz dekoracyjny Drzewo w ogniu

Obraz na płótnie "Drzewo w ogniu"

Cena od: 146,56 zł 109,92 zł
Obraz dekoracyjny Drzewo astralne

Obraz na płótnie "Drzewo astralne"

Cena od: 296,36 zł 222,56 zł
Obraz współczesny Drzewo złotej jesieni

Obraz na płótnie "Drzewo złotej jesieni"

Cena od: 307,00 zł 230,24 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6

Drzewa - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Drzewa znajdziesz oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicona oferta fotografii na płótnie Drzewa sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Drzewa to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Drzewa zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Drzewa można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Drzewa to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Drzewa jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Drzewa, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Drzewa do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Drzewa możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Drzewa nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Drzewa jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Drzewa będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Drzewa sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Drzewa będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Drzewa jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Drzewa to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Drzewa złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Drzewa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Drzewa można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Drzewa złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Drzewa w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Drzewa i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Drzewa to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Drzewa są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Pejzaże to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Drzewa uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Drzewa, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.