inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Promocja ważna do 08.08.2022

Obrazy góry i pejzaże górskie

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Od Alp, po Himalaje góry mają niesamowitą siłę przyciągania! Jeśli Twoje serce bije także szybciej na myśl o skalistych szczytach, fototapety z motywem gór są właśnie dla Ciebie! Obrazy góry, obrazy z motywem gór i pejzaże górskie... Zdobądź Mount Everest lub koronę Karakorum w zaledwie kilka minut — bo tyle wystarczy, by przemienić Twoje wnętrze w górski krajobraz dzięki górskim obrazom z kolekcji bimago. Obrazy góry to również świetny pomysł na prezent lub pomysł na ciekawe dopełnienie wystroju hotelu lub restauracji.

Pejzaż góry na płótnie

Górskie szczyty sięgające chmur, grań zatopiona w mlecznej mgle, zielone zbocza pagórków, wysokogórskie wodospady i urokliwe jeziorka wiele metrów nad poziomem morza. Górskie krajobrazy mają różne oblicza. Ich miłośników łączy jedno - miłość do natury i pięknych widoków. Nie musisz jednak wybierać się na górską wspinaczkę, aby nacieszyć oko obrazem gór. Możesz mieć go na płótnie w swoim domu. Obrazy z motywem gór będą piękną dekoracją Twojego mieszkania, niezależnie, czy jest ono urządzone w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Wniosą do pomieszczenia powiew świeżości i wrażenie większej przestrzeni. Przydadzą się zwłaszcza w miejscach, w których widok za oknem nie jest największym atutem nieruchomości. Piękne widoki na ścianie pomogą się skupić, odpocząć po stresującym dniu, poprawią humor przy brzydkiej pogodzie. Obrazy z górskim pejzażem mogą także towarzyszyć Ci w pracy i to nie tylko wtedy, gdy zdecydujesz się pracować na wakacjach. Obrazy z górami często goszczą w restauracjach i kawiarniach, hotelach, niekoniecznie górskich, a nawet gabinetach kosmetycznych.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy z motywem gór do salonu

Przedstawiający góry obraz to dekoracja do pokoju dziennego ciesząca się dużą popularnością. Nic dziwnego, wybierając obrazy do salonu, chcemy, by pomagały nam one miło spędzać czas i cieszyły oko. Te oczekiwania spełniają właśnie góry.
Jednym z najczęściej spotykanych na obrazach pejzażem są ostre szczyty spowite mleczną mgłą. Ten relaksujący krajobraz idealnie wtopi się w wystrój salonu utrzymanego w białej, szarej lub błękitnej kolorystyce. Gdy zależy Ci, aby wprowadzić do salonu nieco koloru, możesz zdecydować się na widok gór latem lub jesienią. Mocny akcent kolorystyczny podkreśli indywidualny charakter pomieszczenia. Warto wtedy zdecydować się na jeden większy obraz lub kilka mniejszych, ale spójnych pod kątem użytych barw.
Wędrówki po majestatycznych górach to marzenie wielu ludzi. Najwyższe szczyty na świecie mogą zdobywać jednak tylko nieliczni - alpiniści i himalaiści. Pozostałym muszą wystarczyć wędrówki po nieco niższych pasmach. Jednak wszyscy mogą nacieszyć wzrok pięknymi krajobrazami korony Ziemi dzięki obrazom z wizerunkiem Mount Everestu, Nangi Parbat, Broad Peaku czy Mont Blanc. Z kolei obrazy polskich gór, Tatr albo Karkonoszy, przedstawiające szczyty rozświetlone promieniami słońca lub w jesiennej odsłonie pomogą zachować w pamięci wspomnienia wycieczek po górskich szlakach, w których samemu brało się udział.

Obrazy zima w górach, tryptyki i malowane pejzaże

Miłośnikom narciarstwa lub po prostu stonowanych, subtelnych aranżacji z pewnością przypadną do gustu obrazy przedstawiające zimę w górach. Śnieg skrzący się na górskich zboczach może być pięknym urozmaiceniem świątecznych dekoracji. Zwłaszcza, że z nadejściem wiosny obraz można zmienić na inny i powiesić na ścianę widok z górską, kolorową łąką.
Wyjątkowo efektownie wyglądają obrazy z motywem gór złożone z kilku elementów, na przykład tryptyki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zagospodarować całą ścianę w salonie, nad łóżkiem w sypialni, a nawet w dużym przedpokoju. Tym samym wprowadzimy do wnętrza nie tylko spektakularne widoki, ale także dużą spójność wystroju.
Malowane pejzaże górskie, które wyszły spod pędzla artysty, są równie często wieszane na ścianach, co przeniesione na płótno fotografie. Wnoszą do pomieszczenia, w którym się znajdują, dużo ciepła i przytulności. Docenią je zwłaszcza osoby, które wybierają ponadczasowy, klasyczny wystrój we wnętrzach. Taki malowany obraz można zawiesić również w gabinecie, pokoju gościnnym lub jadalni.