inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Obrazy Kosmos

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Od dziecka marzysz o locie w Kosmos? Fascynują Cię odległe galaktyki? Dzięki obrazom Kosmos od bimago możesz stworzyć niezwykłą dekorację w Twoim pomieszczeniu, dając jednocześnie wyraz własnym zainteresowaniom! Możesz postawić na obraz kosmos i obrazy planet przedstawiające startujące rakiety, dekorację z planetami, wizerunek astronauty lub cytat. Obrazy Kosmosu stanowić będą oryginalne uzupełnienie aranżacji pokoju młodzieżowego i salonu. Dla uzyskania lepszego efektu warto zdecydować się na obraz wieloczęściowy kosmos!

Kosmos obrazy

Kosmos od zawsze fascynował ludzi. Chęć poznania odległych galaktyk i wszystkiego, co z nimi związane, sprawia, że wielu z nas chce na wyciągnięcie ręki mieć cokolwiek związanego z kosmosem . Dlatego kosmos tak chętnie jest uwieczniany przez malarzy na obrazach. Obrazy z motywem kosmosu dostępne w ofercie sklepu bimago z pewnością trafią w gusta zarówno starszych, jak i młodszych “kosmicznych marzycieli”. Kosmos na obrazie będzie gustownym elementem w wystroju wnętrz salonu czy gabinetu. Jeśli Twoje dziecko fascynuje się życiem na innych planetach, to również w jego pokoju nie może zabraknąć obrazu z motywem kosmosu. Kosmos na obrazach to także dobry pomysł na oryginalny prezent urodzinowy czy z innej ważnej okazji.


 

Obrazy galaktyka

W ofercie sklepu bimago znajdziesz duży wybór obrazów z motywem kosmosu. Zarówno takich jednoczęściowych, jak i tych bardziej wyróżniających się - wieloczęściowych. Wybór tematów również jest ogromny. Możesz zdecydować się na przykład na płótna z planetami, galaktyką widzianą z lotu… rakiety, a także takie z wizerunkiem astronauty. Na obrazach z kosmosem pojawiają się także statki kosmiczne czy wyobrażenia artystów na temat wizerunku “legendarnych” obcych. Kosmos na obrazach często dopełniają inspirujące i motywujące cytaty. Obrazy z motywami kosmicznymi są dostępne w różnych rozmiarach i gamach kolorystycznych: od czarno-białych, przez te w kolorze, ale bardziej stonowane, aż po takie w wyrazistych, pop-artowych barwach. Oferujemy zarówno obrazy malowane klasycznymi pociągnięciami pędzla, a także równie efektowne wydruki. Wśród tych ostatnich są zarówno wydruki klasyczne, a także premium, czyli wyróżniające się wysokim połyskiem i realistyczną strukturą.