-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 08.03.2021

Obrazy Las

Obraz dekoracyjny Piękny poranek
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Piękny poranek
Obraz dekoracyjny Zielony azyl
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Zielony azyl
Obraz współczesny Malowany las
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Malowany las
Obraz współczesny Magiczny las
od
157,52 zł
225,04 zł
Obraz na płótnie Magiczny las
Obraz na ścianę Opowieść lasu
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Opowieść lasu
Obraz na ścianę Blask nadziei
od
149,92 zł
214,20 zł
Obraz na płótnie Blask nadziei
Obraz współczesny Jodły we mgle
od
157,52 zł
225,04 zł
Obraz na płótnie Jodły we mgle
Obraz na ścianę Późna jesień
od
157,52 zł
225,04 zł
Obraz na płótnie Późna jesień
Obraz na ścianę Szmaragdowy las
od
99,00 zł
141,44 zł
Obraz na płótnie Szmaragdowy las
Obraz na ścianę Zielona magia
od
99,00 zł
141,44 zł
Obraz na płótnie Zielona magia
Obraz nowoczesny Jesienna zaduma
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Jesienna zaduma
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

 • Pokaż więcej części

  Ukryj dodatkowe części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Sortuj

Sortuj według

Pejzaż las na płótnie

Las kojarzy się nam ze spokojem, powiewem wiatru i świeżością. Są tacy, którzy najbardziej lubią odwiedzać las wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. Latem las jest idealną odskocznią od miejskiej spiekoty. Jesienią zachwyca feerią barw i jest prawdziwym rajem dla grzybiarzy. Ciekawym doświadczeniem mogą być również spacery po lesie w środku mroźnej zimy, gdy jest tam wyjątkowo pusto i cicho.
Nie każdy mieszka na tyle blisko lasu, by móc pozwolić sobie na częste spacery leśnymi ścieżkami. Jednak każdy może wprowadzić trochę lasu do swojego mieszkania. Wszystko dzięki obrazom na płótnie. Las to jeden z najpopularniejszych motywów w sztuce: malarstwie i fotografii. Dzięki swojej uniwersalności, las na obrazie pasuje do niemal każdego wnętrza i jest często wykorzystywany w aranżacji. Rodzimy las iglasty bądź liściasty, tajemniczy bór, amazońska puszcza, a może grafika, która swoim klimatem tylko delikatnie nawiązuje do motywu lasu? Obrazom z lasem często towarzyszą też motywy zwierzęce, na przykład dzikie zwierzęta, takie jak groźne wilki czy majestatyczne jelenie. Rzadko spotykamy je w naturze, a dzięki obrazom na płótnie możemy cieszyć nimi oczy we własnym domu.
Możliwości jest mnóstwo. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia artysty i gust klienta. Wystarczy zastanowić się, jakie obrazy z lasem będą pasowały do naszego wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Obraz las we mgle i pejzaże leśne

Obrazy, na których zaprezentowano las, najczęściej są przesycone intensywnymi barwami: zielenią, żółcią, czerwienią. Można na nich podziwiać las w różnych porach roku, najczęściej latem i jesienią, a także w deszczu i pełnym słońcu. Ci, którzy myślą, że w takich okolicznościach obraz lasu prezentuje się najpiękniej, mogą być zaskoczeni, jak niesamowicie wygląda las we mgle.
W zależności od użytych barw i klimatu zaprezentowanego na obrazie, dekoracja będzie nadawała wnętrzu innego charakteru. Obrazy z lasem w roli głównej pięknie prezentują się we wnętrzach urządzonych z wykorzystaniem naturalnych materiałów, jak drewno czy cegła. Białe, beżowe czy szare ściany będą doskonałym tłem dla takich dzieł.
W jasnych, pełnych słońca salonach świetnie sprawdzą się obrazy, na których dominuje soczysta zieleń. Promienie słońca wpadające przez okno jeszcze bardziej ożywią pejzaż. W pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, w których dominuje kolor biały, z niewielką liczbą dodatków, doskonale będą wyglądać malowidła z lasem jesienią. Mnogość kolorów na takim obrazie sprawi, że może się on stać główną ozdobą całego pomieszczenia. W przedpokoju i wszędzie tam, gdzie nie dociera dużo światła, warto umieścić jasne obrazy, na przykład lasu zimą. Las we mgle znakomicie będzie wyglądał w sypialni urządzonej w odcieniach szarości.

Tryptyk las - natura na obrazach malowanych i wydrukach

Miłośnikom klasyki z pewnością najbardziej spodobają się obrazy ręcznie malowane, które wyszły spod ręki artysty. Widać na nich każde pociągnięcie pędzla, co dodaje im unikalnego charakteru. Chętnie sięgną po nie osoby, które szukają oryginalnej dekoracji do eleganckiego biura lub gabinetu albo mieszkania urządzonego w stylu klasycznym. Nieco bardziej nowocześnie będzie wyglądać obraz wydrukowany na płótnie. Każdy szczegół jest na nim precyzyjnie odwzorowany, więc ta technika doskonale sprawdza się przy przenoszeniu na płótno pięknych fotografii. W ofercie galerii bimago znajdują się zarówno obrazy z lasem ręcznie malowane, jak i powstałe dzięki nowoczesnej technice wydruku.
Ciekawym wyborem jest także obraz tryptyk. Las jest wówczas umieszczony na trzech obrazach składających się w całość. Tak zaprezentowany las będzie królował nawet w sporym pomieszczeniu i zachwyci swoją oryginalnością.