inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy latarnia morska

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Latarnie morskie to jeden z najbardziej charakterystycznych motywów związanych z morzem. Kojarzą się z bezpieczeństwem, poszukiwaniem drogi i nadzieją na zmiany! Jeśli chcesz podziwiać ich piękno w Twoim domu, postaw na obrazy latarnia morska od bimago. Możesz zastosować motyw latarnia morska obrazy w intensywnych barwach, które ożywią monochromatyczną przestrzeń lub zdecydować się na bardziej elegancką dekorację w wersji czarno-białej. Odkryj potencjał obrazów z latarnią morską i ciesz się nietuzinkową aranżacją.

Obrazy latarnia morska

Latarnia morska jest uwieczniana na obrazach przez malarzy od wielu stuleci. To ponadczasowy, rozpoznawalny przez wszystkich symbol nadziei, bezpieczeństwa i nowej szansy. Obrazy z latarnią morską z pewnością trafią w gusta wielbicieli dalekich podróży, dużej przestrzeni, a także morza, gdyż ten obiekt jest kojarzony szczególnie z nim. Obraz z latarnią morską na pierwszym planie, może mieć różne oblicza. Budynek wskazujący drogę zagubionym żeglarzom przedstawiany jest w minimalistycznej, czarno-białej formie. Taki obraz z latarnią morską będzie szczególnie dobrze komponował się ze ścianami w żywych, mocnych kolorach, a także w tych o bardziej stonowanej kolorystyce. Z kolei osoby, które bardziej cenią sobie klasyczne pociągnięcia pędzla, mogą zdecydować się na malowniczy pejzaż, którego głównym elementem jest latarnia morska. Taki obraz dla odmiany będzie najlepiej prezentował się na gładkiej, białej ścianie, która w żaden sposób nie zakłóci jego kompozycji. Artyści decydują się również na zaakcentowanie na płótnie charakterystycznego elementu związanego z latarnią morską, czyli charakterystycznych, krętych schodów. Taki obraz doda pomieszczeniu głębi i efektu trójwymiarowości.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy na płótnie z latarnią morską

Obrazy z latarnią morską dostępne są w ofercie sklepu bimago w kilku formatach, rozmiarach, paletach kolorystycznych oraz wariantach. Oferujemy zarówno obrazy ręcznie malowane, jak i te w wydruku klasycznym oraz premium, który wyróżnia się spośród innych wyjątkowo realistyczną fakturą. Charakter latarni morskiej na obrazach można także podkreślić za pomocą odpowiedniej ramy, na przykład klasycznej, wykonanej z naturalnego drewna, jak i metalowej, bogato zdobionej.