tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 20.09.2021

Obrazy Morskie

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

 • Pokaż więcej części

  Ukryj dodatkowe części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Cisza morza
od
108,36 zł
154,80 zł
Obraz na płótnie Lazurowy raj
od
108,36 zł
154,80 zł
Obraz na płótnie Widok na morze
od
86,24 zł
123,20 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 7

Pejzaż morza i obrazy o tematyce morskiej

Kto z nas nie lubi wracać pamięcią do wakacji spędzonych nad morzem? To z pewnością dla wielu osób jedno z najszczęśliwszych wspomnień z dzieciństwa. Słońce, ciepły piasek pod stopami i morskie fale sięgające aż po horyzont. Nie trzeba być dzieckiem, żeby radość sprawiało plażowanie, robienie babek i budowanie zamków z piasku. Teraz wakacyjne wspomnienia morskich pejzaży można mieć zawsze przed oczami, w swoim salonie lub sypialni.
Widok na spokojne morze i piaszczystą plażę, wzburzone morskie fale, wschód słońca nad horyzontem, bujne trawy na wydmach - możliwości jest naprawdę wiele. Osobnymi kategoriami morskich obrazów są te z wizerunkiem żaglówek, latarni morskich czy wznoszących się ku niebu klifów. Możemy spotkać też na nich kolorowe łódki lub stare, zniszczone kutry, muszle, kamienie, ryby czy podwodną florę. Decydując się na obraz marynistyczny, można powtórzyć ten motyw w innych dekoracjach, aby wzmocnić morski klimat w pomieszczeniu.
Tematyka morska to jeden z najpopularniejszych motywów w malarstwie. Morze fascynowało i było inspiracją dla artystów przez stulecia. Dzięki ofercie sklepu bimago możesz mieć ten motyw w nowoczesnym wydaniu na swojej ścianie.

czytaj więcej zwiń opis

Morze na obrazie do salonu

Obraz z morzem powieszony na ścianie wprowadzi do pomieszczenia spokój tak potrzebny w miejscu, w którym na co dzień wypoczywamy. Będzie więc idealnym wyborem do salonu. W prostych, nowoczesnych wnętrzach będą dobrze wyglądać obrazy wyraziste i z intensywną kolorystyką. Można wybrać takie przedstawiające ocean, egzotyczną plażę z palmami, nadmorskie, kolorowe miasteczko lub widok na pełną ludzi plażę z lotu ptaka. W eleganckich pokojach dziennych warto powiesić obrazy jasne, czarno-białe, utrzymane w odcieniach szarości, takie, które nie zdominują wnętrza, a będą dyskretnie dopełniać jego aranżację. Klasycznie urządzone salony to dobre miejsce dla tradycyjnych obrazów morza malowanych ręką artysty. Widoczne pociągnięcia pędzla na wzburzonych morskich falach dodadzą im dynamiki.
Motyw marynistyczny jest chętnie wykorzystywany przy urządzaniu pokoju dla dziecka. Jest on na tyle uniwersalny, że pokój może przez lata się zmieniać a dekoracje, w tym obrazy z morzem, będą cały czas dobrze się prezentować. Morski pejzaż na płótnie będzie świetnie komponował się z wszelkimi żeglarskimi ozdobami, jak chorągiewki, węzły z liny, kotwice, koła ratunkowe, wiosła, statki w butelce czy modele żaglowców.
A może warto obraz o tematyce morskiej powiesić w łazience? To jeden z tych motywów, który sprawdzi się tam doskonale. Do łazienki polecamy obrazy na szkle morze. A kąpiel w aromatycznej pianie z widokiem na morski pejzaż przywoła najpiękniejsze wspomnienia z wakacji. Z kolei w sypialni wyjątkowo pięknie będzie wyglądał obraz przedstawiający zachód słońca nad morzem lub zimowy morski pejzaż.