-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

Morze - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 256

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
Obraz na ścianę Przepiękna plaża

Obraz na płótnie "Przepiękna plaża"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Ścieżka spokoju

Obraz na płótnie "Ścieżka spokoju"

Cena od: 225,04 zł 168,76 zł
Obraz na ścianę Spokój głębi

Obraz na płótnie "Spokój głębi"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz współczesny Kolorowe żaglówki

Obraz na płótnie "Kolorowe żaglówki"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz na ścianę Drewniane falochrony

Obraz na płótnie "Drewniane falochrony"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz na ścianę Kamienie na molo

Obraz na płótnie "Kamienie na molo"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz dekoracyjny Chwila dla siebie

Obraz na płótnie "Chwila dla siebie"

Cena od: 142,52 zł 106,88 zł
Obraz dekoracyjny Spokojne morze

Obraz na płótnie "Spokojne morze"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6

Morze - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Morze odszukasz najmodniejsze dekoracje ścienne. Szeroki wybór fotografii na płótnie Morze sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Morze to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Morze zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów na płótnie Morze można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Morze to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Morze jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Morze, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Morze do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Morze możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Morze nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Morze jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Morze będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Morze sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Morze będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Morze jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Morze to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Morze złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Morze. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Morze można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Morze złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Morze w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Morze i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów. Kolekcja Morze to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Morze są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Pejzaże to podobne motywy możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Morze uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Morze, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.