inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 10.12.2023

Obrazy tęcza

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Liczba części

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Przy tak różnych kolorach, które łączą się, aby stworzyć jeden piękny widok na niebie, nic dziwnego, że tęcza stała się światowym symbolem jedności i równości! Tęcza złożona z 7 barw, to również symbol przymierza między Bogiem a człowiekiem. To widoczny dowód na to, że wiele różnych rzeczy może łączyć się w jedno, dając wspaniałe rezultaty. Obrazy tęcza i pejzaż z tęczą na płótnie od bimago to przepiękne krajobrazy, utrzymane w ciepłych kolorach. Odwiedź kolekcję obrazów z tęczą i znajdź wyjątkowe grafiki do swojego domu lub biura już dziś.

Obrazy tęcza

Nie lubisz nudy i uważasz, że w wystroju wnętrza powinny rządzić odważne i wyraziste połączenia kolorystyczne? Obrazy z motywem tęczy są w takim wypadku dla Ciebie! Energetyczna mieszanka czerwieni, koloru pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, fioletowego i indygo ożywi każde pomieszczenie. Tęcza na obrazie przedstawiona bywa na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest malowniczy, wręcz sielski krajobraz, gdzie nad zjawiskowym wodospadem lub górskim krajobrazem unosi się świeżo powstały po deszczu kolorowy łuk. Taki obraz z tęczą będzie bardzo dobrym dodatkiem do przestrzeni, w których szczególnie zależy nam na relaksie i odpoczynku, jak salony spa, salony masażu czy też salony piękności. Innym pomysłem na przedstawienie tęczy na obrazach jest ukazanie jej w bardzo nieoczywisty i niecodzienny sposób - jako abstrakcyjną, ale bardzo efektowną mieszankę wielu kolorów. Ciekawym pomysłem na uwiecznienie tęczy na obrazie, a właściwie odpowiadających jej barw, są elewacje budynków. Taki klimat małego, ale bardzo malowniczego miasteczka dobrze sprawdzi się jako element wystroju hotelowego lobby czy recepcji.


 

Pejzaż z tęczą

Malownicze pejzaże z tęczą dodadzą kolorytu każdemu pomieszczeniu. Może to być zarówno salon, sypialnia, jak i pokój niemowlaka. Jedno- lub wieloczęściowe obrazy z tęczą będą szczególnie dobrze prezentować się na gładkich, jednolitych ścianach. Aby uzyskać harmonię z tęczową kolorystyką warto postawić na stonowane barwy w pozostałych elementach wystroju wnętrza. Jako tło dla pejzażu z tęczą najlepiej sprawdzi się gładka, biała ściana. Warto także zadbać o dodatki. Wyjątkowo dobrze z pejzażem będzie współgrać naturalne drewno, wiklina, a także żywe rośliny doniczkowe. Obrazy z motywem tęczy są dostępne w wielu rozmiarach, co daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Kolory tęczy obrazy

Jednym z najważniejszych powodów stojących za wciąż rosnącą popularnością tęczy jest niesamowite połączenie jaskrawych barw, które razem wyglądają tak zachwycająco. Odcienie, które zwykle nie pojawiają się wszystkie razem, na tym wspaniałym łuku wprowadzają w dobry nastrój i pozytywnie nastawiają do życia. Kolory tęczy obraz to więc idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, aby nie tylko przełamać proste i klasyczne aranżacje, ale także jako źródło inspiracji do działania. Sprawdź całą kolekcję i wybierz najlepszy motyw dla siebie. Obrazy tęcza sprawdzą się dla najmłodszych, zachwycą kilkulatków i zdobędą sobie przychylność nastolatków. Nie będą mogli im odmówić piękna nawet dorośli. Tęcza obraz to więc idealna ozdoba, jak i świetny prezent dla najbliższych. Jedno płótno lub wieloczęściowa instalacja, która ozdobi pomieszczenie to doskonały wybór dla miłośników klasycznego stylu, nowoczesnego designu czy eklektycznych aranżacji. 

Tęcza obraz

Motyw tęczy jest również świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią banalnych, pozbawionych znaczenia dekoracji. Dlaczego? Ponieważ ten wypełniony kolorami łuk, który pojawia się na niebie po deszczu, jest przepełniony różnoraką symboliką. Tęcza obraz może wyrażać nadzieję, a dla osób religijnych jest to również znak przychylności Boga. Ponadto taka ozdoba może nawiązywać do pochwały i celebracji życia ze wszystkimi jego barwami. Obrazy tęcza są doskonałym wyborem dla osób, które wolą w życiu łączyć niż dzielić, dochodzić do porozumienia, być swego rodzaju mostem między osobami czy poglądami. Ten niezwykły łuk na niebie ma wiele znaczeń i każdy z pewnością znajdzie ozdobę, która będzie odpowiednia. Taka tęcza może zawisnąć w salonie, sypialni i wszędzie tam, gdzie ludzie spotykają się i spędzają razem czas.