Toskania - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Toskania odszukasz nieszablonowe dekoracje ścienne. Szeroka oferta wydruków na płótnie Toskania sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Toskania to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Toskania został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Toskania można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Toskania to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Toskania jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Toskania, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Toskania do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Toskania możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Toskania nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Toskania jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Toskania będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Toskania sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Toskania będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Toskania jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Toskania to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Toskania złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Toskania. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Toskania można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Toskania złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Toskania w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Toskania i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Toskania to tylko jedna z wielu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Toskania są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Pejzaże to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Toskania będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Toskania, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Toskania - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 37

Obraz na ścianę Brzask w Toskanii

Obraz "Brzask w Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz na ścianę Spokój Toskanii

Obraz "Spokój Toskanii"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Zielona Toskania

Obraz "Zielona Toskania"

Cena od: 187,52 zł
Obraz nowoczesny Tuscany landscapes

Obraz "Tuscany landscapes"

Cena od: 148,60 zł
Obraz nowoczesny Dolina w Toskaniii

Obraz "Dolina w Toskaniii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz dekoracyjny Słońce nad wsią

Obraz "Słońce nad wsią"

Cena od: 148,60 zł
Obraz nowoczesny Spokojna wieś

Obraz "Spokojna wieś"

Cena od: 148,60 zł
Obraz dekoracyjny Toskania w słońcu

Obraz "Toskania w słońcu"

Cena od: 148,60 zł
Obraz nowoczesny Pejzaż Toskanii

Obraz "Pejzaż Toskanii"

Cena od: 203,36 zł
Obraz dekoracyjny Spokojna wieś

Obraz "Spokojna wieś"

Cena od: 148,60 zł
Obraz dekoracyjny Spokojna dolina

Obraz "Spokojna dolina"

Cena od: 148,60 zł
Obraz na ścianę Senna Toskania

Obraz "Senna Toskania"

Cena od: 278,52 zł
Obraz dekoracyjny Ścieżki Toskanii

Obraz "Ścieżki Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Domek w Toskanii

Obraz "Domek w Toskanii"

Cena od: 252,12 zł
Obraz nowoczesny Dom w cyprysach

Obraz "Dom w cyprysach"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Pejzaż Toskanii

Obraz "Pejzaż Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz dekoracyjny Sielanka

Obraz "Sielanka"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Ciepło Toskanii

Obraz "Ciepło Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz na ścianę Harmonia Toskanii

Obraz "Harmonia Toskanii"

Cena od: 187,52 zł
Obraz na ścianę Toskania w oddali

Obraz "Toskania w oddali"

Cena od: 148,60 zł
Obraz dekoracyjny Pogodna Toskania

Obraz "Pogodna Toskania"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Dom w Toskanii

Obraz "Dom w Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Kształty Toskanii

Obraz "Kształty Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz nowoczesny Toskania

Obraz "Toskania"

Cena od: 302,76 zł
Obraz dekoracyjny Pola Toskanii

Obraz "Pola Toskanii"

Cena od: 148,60 zł
Obraz współczesny Słoneczna Toskania

Obraz "Słoneczna Toskania"

Cena od: 187,52 zł
Obraz współczesny Żar Toskanii

Obraz "Żar Toskanii"

Cena od: 148,60 zł