-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
  • <%= message %>

W blasku księżyca - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 37

Obraz dekoracyjny Mroczne drzewo

Obraz na płótnie "Mroczne drzewo"

Cena od: 143,00 zł 107,24 zł
Obraz współczesny Niebo nocą II

Obraz na płótnie "Niebo nocą II"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz współczesny Magiczny księżyc

Obraz na płótnie "Magiczny księżyc"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz dekoracyjny Niebo nocą

Obraz na płótnie "Niebo nocą"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na ścianę Magiczna noc II

Obraz na płótnie "Magiczna noc II"

Cena od: 224,04 zł 168,00 zł
Obraz współczesny Magiczna noc

Obraz na płótnie "Magiczna noc"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz nowoczesny Księżyc w chmurach I

Obraz na płótnie "Księżyc w chmurach I"

Cena od: 225,04 zł 168,76 zł
Obraz dekoracyjny Księżyc w chmurach

Obraz na płótnie "Księżyc w chmurach"

Cena od: 141,44 zł 106,08 zł
Obraz dekoracyjny Gęste chmury

Obraz na płótnie "Gęste chmury "

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz nowoczesny Morze nocą

Obraz na płótnie "Morze nocą"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz dekoracyjny Kraina wonności

Obraz na płótnie "Kraina wonności"

Cena od: 83,52 zł 62,64 zł
Obraz dekoracyjny Drzewo i Księżyc

Obraz na płótnie "Drzewo i Księżyc"

Cena od: 469,80 zł 352,32 zł
Obraz dekoracyjny Niebieska pustynia

Obraz na płótnie "Niebieska pustynia"

Cena od: 461,96 zł 346,44 zł
Obraz nowoczesny Bajkowa noc

Obraz na płótnie "Bajkowa noc"

Cena od: 170,32 zł 127,72 zł
Obraz współczesny Góra Dantego

Obraz na płótnie "Góra Dantego"

Cena od: 112,52 zł 84,36 zł
Obraz na ścianę Pejzaż miasta

Obraz na płótnie "Pejzaż miasta"

Cena od: 296,36 zł 222,56 zł

W blasku księżyca - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów W blasku księżyca natrafisz na oryginalne dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór wydruków na płótnie W blasku księżyca sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. W blasku księżyca to interesujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw W blasku księżyca został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów W blasku księżyca można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. W blasku księżyca to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy W blasku księżyca jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów W blasku księżyca, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy W blasku księżyca do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów W blasku księżyca możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy W blasku księżyca nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów W blasku księżyca jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy W blasku księżyca będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów W blasku księżyca sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy W blasku księżyca będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

W blasku księżyca jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe W blasku księżyca to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy W blasku księżyca złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji W blasku księżyca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe W blasku księżyca można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji W blasku księżyca złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy W blasku księżyca w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy W blasku księżyca i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć szeroki wybór wydruków na płótnie. Kolekcja W blasku księżyca to tylko jedna z wielu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy W blasku księżyca są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Pejzaże to podobne wzory możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów W blasku księżyca będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy W blasku księżyca, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.