inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy piłka nożna

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obrazy piłka nożna to dekoracje, dzięki którym można w prosty sposób dać wyraz swojej sportowej pasji poprzez pomysłową aranżację wnętrza. Zawarte w naszej kolekcji obrazki jednoczęściowe lub kilkuczęściowe, przedstawiające piłkarzy, piłkę na boisku czy kolorowe, piłkarskie graffiti, będą świetnym uzupełnieniem wystroju pokoju młodzieżowego, ale mogą także podbić serca dorosłych miłośników footballu. Sprawdź naszą kolekcję obrazów piłkarskich i wnieś do Twoich pomieszczeń energię oraz nutę sportowej rywalizacji dzięki obrazom z piłką nożną!

Obrazy piłkarskie

Mecze piłki nożnej i związane z nimi emocje sportowe są ważną częścią Twojego życia? Jesteś piłkarzem lub kibicem, który z wypiekami na twarzy śledzi kolejne rozgrywki? Daj temu wyraz, dekorując ściany swoich pomieszczeń obrazami piłka nożna! Dzięki obrazowi piłkarze i innym obrazom piłkarskim na ścianę upiększysz wnętrze i wniesiesz do niego dynamizm oraz dawkę pozytywnej energii. Niebanalna dekoracja przedstawiająca murawę, bramki czy boisko piłkarskie z pewnością zaskoczy pozytywnie domowników i przykuje uwagę Twoich gości. Zamawiając piłka nożna obrazy, możesz postawić na obraz jednoczęściowy lub zdecydować się na dekoracje złożone z kilku części, dzięki którym osiągniesz jeszcze bardziej spektakularny efekt w swoich czterech ścianach. Ciekawym pomysłem jest także stworzenie galerii ściennej złożonej z kilku obrazów piłkarskich! Tylko od Twojej pomysłowości zależy, jak wykorzystasz obrazy na płótnie piłka nożna.


Piłka nożna obrazy

Obrazy piłka nożna to dekoracje, które mogą przypaść do gusty osobom w różnym wieku. Proponujemy piłka nożna obrazki dla nastolatków, dzieci i motywy dla dojrzałych fanów footballu. Na uwagę zasługują także utrzymane w intensywnych barwach dekoracje inspirowane graffiti, które powinny spodobać się zwłaszcza nastolatkom i stać się dekoracją personalizującą ich prywatną przestrzeń. Alternatywą mogą być bardziej stonowana kolorystycznie obrazy piłkarskie, łączące motyw piłki z napisem „Goal”. Obrazy z piłką nożną można zastosować nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Polecamy je także do obiektów sportowych i lokali gastronomicznych. Piłka nożna obrazy to także pomysłem na prezent dla pasjonata lub pasjonatki tej dyscypliny. Zobacz naszą kolekcję i spraw, aby piłka nożna na dobre zagościła w Twoich pomieszczeniach, a niebanalna aranżacja wnętrza podkreślała Twoją sportową pasję!