inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Obrazy AI

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Czy wiesz czym są Obrazy AI? To wizualizcje tworzone przy pomocy sztucznej inteligencji. Ten rodzaj obrazu może mieć bardzo realistyczny wygląd, albo mieć zupełnie unikalny i szalony styl! Jedno jest pewne: obrazy wygenerowane przez AI to najnowszy trend, obecny także w dekoracji wnętrz! Aby stworzyć grafiki AI, nasi projektanci aktywnie wykorzystują nowoczesne generatory obrazów i łączą swoją wyobraźnię z nową technologią. Sprawdź naszą ofertę, a obrazy AI na ścianę z pewnością znajdą swoje miejsce w Twoim domu!

Grafiki AI

Sztuczna inteligencja stwarza ogromne możliwości i inspiruje do realizacji niecodziennych pomysłów. My postanowiliśmy wykorzystać ją do stworzenia kolekcji obrazów AI. Produkty te powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnych generatorów obrazów i stanowią połączenie wyobraźni naszych projektantów z zaawansowaną technologią. W kolekcji bimago zawarliśmy niebanalne AI obrazy, które szczegółowo przedstawiają autorskie, designerskie wersje promptera. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi obrazy z psami i kotami, ukazanymi w niecodziennych, humorystycznych aranżacjach, a także obrazy młodzieżowe. Jesteśmy przekonani, że grafiki AI podbiją serca miłośników intrygujących dekoracji ściennych!


Obrazy generowane przez AI

Szukasz dekoracji ściennych do Twojego wnętrza, wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii? Postaw na nowatorskie AI obrazy! Dekoracje tego typu z pewnością pozwolą Ci wyjść poza schematy i zaciekawią zarówno domowników, jak i Twoich gości. Obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję może stać się dekoracją salonu, przedpokoju czy pokoju młodzieżowego. Tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz grafiki AI. Wszystkie obrazy generowane przez Al łączą w sobie duże walory estetyczne i precyzję wykonania i wysoką jakość. Zamawiając produkt na stronie bimago, możesz wybierać pomiędzy wydrukiem na płótnie, wydrukiem Premium Top i obrazem akustycznym. Ponadto obrazy AI, podobnie jak inne nasze produkty, są dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz grafikę AI najlepiej pasującą do Twojego pomieszczenia. Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji grafik AI na ścianę i do stworzenia niecodziennej aranżacji wnętrza!