inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 03.03.2024

Obrazy Święta Rodzina

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Chcesz upiększyć swoją przestrzeń dekoracją ścienną o tematyce sakralnej? Cenisz sobie więzi pokoleniowe oraz pielęgnowanie wzajemnych relacji i chcesz dać temu wyraz poprzez aranżację domu? Obrazy Świętej Rodziny od bimago dają tę szansę! Obrazy Święta Rodzina to popularny motyw, który w naszej kolekcji występuje w różnych odsłonach: możesz postawić na obraz nawiązujący do dzieł światowego malarstwa lub na bardziej współczesne przedstawienie Maryi, Józefa i Jezusa. Zobacz obrazy Świętej Rodziny na płótnie w galerii bimago.

Obraz świętej rodziny nowoczesny

Malarstwo sakralne przeżywa obecnie renesans swojej popularności. Obrazy ze świętą rodziną coraz częściej zdobią już nie tylko domy osób głęboko wierzących, ale również koneserów sztuki klasycznej i dekoracji, niosących ze sobą głębsze przesłanie. Bez względu jednak na to, jaka jest Twoja motywacja do wybranie płótna o takiej tematyce, możesz mieć pewność, że na bimago znajdziesz propozycję idealną dla siebie. Może to być obraz, nawiązujący do największych dzieł malarstwa sakralnego lub też bardziej współczesny wizerunek Maryi, Jezusa i Józefa. Wybierać możesz również spośród wielu opcji rozmiarowych, kilku formatów i sposobów wykonania dekoracji. Począwszy od standardowego wydruku, przez wydruk premium o trójwymiarowej strukturze i charakterystycznym połysku, aż po obraz świętej rodziny malowany ręcznie przez naszych artystów.Obraz świętej rodziny na ślub

Obraz świętej rodziny to przykład ozdoby ściennej, która szczególnie dobrze będzie prezentowała się we wnętrzach klasycznych i rustykalnych oraz przestrzeniach, zawierających akcenty retro. Taka dekoracja stworzy harmonijną kompozycję z drewnianymi meblami o rzeźbionych frontach, ciężkimi zasłonami w wyrazistych kolorach i różnego rodzaju dodatkami w stylu country: makatkami, plecionymi dywanikami i wiklinowymi koszami. W modernistycznych przestrzeniach również można pokusić się podobną ozdobę ścienną, jednak w takim przypadku lepiej jest wybrać nowoczesny obraz ze świętą rodziną, oprawiony w prostą, minimalistyczną ramę.
Święta rodzina na obrazie to również ciekawy pomysł na prezent z wielu różnych okazji. Będzie idealnym podarunkiem dla nowożeńców w dniu ślubu, a także dla młodych rodziców czy dziadków z okazji urodzin lub jubileuszu pożycia małżeńskiego.

Obraz świętej rodziny na płótnie

Tematyka świętej rodziny często inspirowała twórców ze względu na swój charakter. Taki motyw przywodził na myśl szczęście, bezwarunkową miłość, wsparcie i ciepło. Obrazy święta rodzina cieszą się więc niezwykłą popularnością wśród miłośników sztuki sakralnej. Wiele osób decyduje się wybrać właśnie tego typu motyw. Święta rodzina obraz pozwala podkreślić swoją wiarę, nadać wnętrzu religijny, ale wciąż przytulny charakter czy udekorować ścianę wyjątkowym dziełem sztuki. Warto jednak wspomnieć, że obraz świętej rodziny to nie tylko wyraz wiary, ale także dekoracja, a przede wszystkim wytwór artysty. Tego typu dzieła sztuki nierzadko wychodziły spod pędzla największych artystów np. Tintoretta. Teraz obraz świętej rodziny na płótnie może być również ozdobą Twojego wnętrza, a nie jedynie arcydziełem podziwianym w muzealnych salach.

Duży obraz świętej rodziny

Warto zdecydować się na obraz świętej rodziny z kolekcji bimago, ponieważ jest to dekoracja, która nada wnętrzu niezwykłego charakteru. To idealne rozwiązanie do domu, w którym mieszka kilka pokoleń. Święta rodzina obraz może zainspirować wszystkich domowników do wyrażania swoich uczuć, okazywania sobie troski oraz miłości wzorem Maryi i Józefa. Sprawdź więc całą kolekcję i wybierz dzieło dla siebie. Duży obraz świętej rodziny sprawdzi się idealnie w przestronnym salonie, a do mniejszych pomieszczeń lepszym wyborem będą niewielkie płótna. Tego typu sztuka to również świetne rozwiązanie do bardziej publicznych miejsc. Świetlice czy miejsca spotkań osób religijnych to tylko przykłady pomieszczeń, w których obraz rodziny świętej powinien się znaleźć. Ciepła kolorystyka, nawiązanie do największych dzieł oraz płynący z płótna spokój to powody, dla których warto zdecydować się na taką dekorację. Wszystkie obrazy święta rodzina dostępne są w kilku rozmiarach, dlatego możesz bez przeszkód wybrać ten, który wpadł Ci w oko.