inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Darmowa dostawa

Obrazy typografia

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Domek z drewna
od
111,52 zł
171,60 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 8
 5. 13
Obrazy typograficzne to coraz bardziej popularne dekoracje ścienne, wykorzystujące siłę słowa. Dzięki nim można ozdobić ściany ulubioną sentencją, która wprawi w dobry humor po ciężkim dniu, bądź sentencją skłaniającą do zadumy i refleksji. Niektóre obrazy typograficzne łączą w sobie cytat z zabawnym motywem zwierzęcym lub subtelnym wzorem inspirowanym naturą. Obrazy typografia z kolekcji bimago to niezwykłe grafiki dekoracyjne, które pasować będą do Twojego spersonalizowanego wnętrza oraz podkreślać będą Twoje zainteresowania.

Obraz Typografia

Słowa nie muszą służyć jedynie do porozumiewania się, odpowiednio zaprezentowane mogą stać się nietuzinkową ozdobą ścienną przypominającą o pięknie języka. Obrazy typograficzne przedstawiają zwykłe słowa, sentencje, a nawet pojedyncze litery, zamknięte w niecodziennej formie. Obrazy z liter i słów mogą być stylizowane na różne sposoby: pismo odręczne, fonty szeryfowe i bezszeryfowe, komiks, napisy przypominające czołówki kolorowych magazynów z dawnych lat, a także wiele innych. Wybierz obraz z typografią pasujący stylem oraz kolorami do wnętrza, które chcesz ozdobić. Monochromatyczne dekoracje, w których użyto klasycznych fontów idealnie wplotą się w stonowany styl Twojego domowego gabinetu. Jasny tekst na ciemnym tle przepięknie podkreśli wkomponowane w niego znaki graficzne, takie jak kwiaty, i będzie widoczny już z daleka, zwłaszcza na pastelowej albo białej ścianie.


 

Obrazy z liter

Obrazy typograficzne z niecodziennie zaaranżowanymi graficznie znakami, słowami oraz sentencjami to idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Te dekoracje ścienne są świetnym wyborem, zwłaszcza w przypadku urządzania przestrzeni, takich jak biuro lub czytelnia. Odpowiednio dobrane do otoczenia obrazy z typografią czynią prawdziwe cuda: będą świetnie wyglądać umieszczone tuż nad drewnianym biurkiem lub zawieszone między białymi regałami na książki, zachwycając wszystkich oglądających je ludzi. Dzięki delikatnym dekoracjom surowe wnętrza mogą stać się bardziej łagodne, natomiast wyrazisty obraz z typografią świetnie podkreśli twardy charakter takiego pomieszczenia. Bezszeryfowe fonty użyte w obrazach z literami doskonale wpisują się w ideę minimalizmu, nadając wnętrzu ducha nowoczesności. Użyj typografii, aby Twój pokój, kuchnia, a nawet korytarz mówiły same za siebie.

Obrazy typograficzne

Jeśli chcesz czegoś nowego w swoim domu i potrzebujesz zmiany, obrazy z literami to świetny sposób! Dzięki nim odmienisz charakter swoich wnętrz, bez konieczności remontu czy wydawania dużych kwot. Takie dekoracje ścienne to popularna i uniwersalna metoda na poprawę wyglądu aranżacji. Obrazy typograficzne wyglądają efektownie w każdej przestrzeni! Bez obaw możesz umieścić je w dowolnym pomieszczeniu w domu, tworząc z siły słów i ich znaczeń motyw przewodni. Nie od dziś wiadomo, że mają one wielką moc! Może warto więc skłonić się ku nim i zaprosić je do domu? W tej kolekcji bimago przygotowaliśmy dla Ciebie obrazy typograficzne z ciekawymi sentencjami i wyrazami. Każdy utrzymany jest w nieco innym tonie i kolorystyce – dzięki temu każdy wybierze coś, co pasuje do już urządzonego domu. Tym samym małym nakładem czasu i energii możesz stworzyć coś naprawdę niesamowitego i niepowtarzalnego!

Obrazy z literami

Obrazy z liter i słów z napisami takimi jak „miłość” czy „dom” to świetne produkty, które pomogą Ci w stworzeniu ciepłej i przyjaznej atmosfery. Dzięki takim działaniom można sprawić, że dom stanie się miejscem, do którego chętnie i z upragnieniem się wraca, a czas w nim spędzony jest bezcenny! Obrazy typografia mogą mówić o ważnych dla Ciebie i Twoich bliskich wartościach – to kluczowe, jeśli chcecie tworzyć spójną i szczęśliwą rodzinę. Przypominanie sobie o istotnych rzeczach mogą ułatwić właśnie takie dekoracje ścienne. Ich zaletą jest to, że oprócz walorów estetycznych niosą za sobą określoną wartość. Mogą motywować, inspirować, skłaniać do refleksji. Obrazy typografia będą także świetnym podarunkiem dla bliskiej osoby, która na pewno ucieszy się z tego typu prezentu. Możesz wręczyć je z okazji urodzin, imienin, świąt czy też rocznicy ślubu.