inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 03.12.2023 Koniec promocji za: : :

Obrazy Motywacyjne

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Brakuje Ci energii i motywacji potrzebnej do podejmowania codziennych wyzwań? Proponujemy obrazy motywacyjne z kolekcji bimago, które odmienią Twoje pomieszczenia, a Tobie dodadzą otuchy i pomogą bardziej optymistycznie patrzeć na świat! Obraz motywacyjny jak dekoracje z cytatami o miłości lub pokonywaniu trudności stwarzają duże możliwości aranżacyjne: możesz umieścić je chociażby w sypialni nad łóżkiem lub w przedpokoju. Obrazy motywacyjne sprawdzą się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także w biurach.

Obraz motywacyjny na płótnie

Czasem w życiu bywa tak, że po prostu brakuje nam energii, motywacji do działania. Obrazy motywacyjne to świetny, stylowy i prosty sposób na dodanie sobie otuchy po ciężkim, stresującym dniu lub rano przed ważnym spotkaniem. Umieść dekorację na ścianie po lewej lub prawej stronie wygodnego łóżka, aby tuż po przebudzeniu zainspirować się do czegoś wielkiego. Przeczytaj sentencję tyle razy, ile potrzebujesz, a z pewnością da Ci energię na resztę dnia. Możesz mieć obraz motywacyjny na każdą okazję: ciężki dzień umili Ci sentencja o pokonywaniu przeszkód, cytaty o małych sukcesach pocieszą Cię w trudnych chwilach, a tekst o miłości doda Ci animuszu - czasem wystarczy jedno słowo pasujące do okazji, aby kogoś uskrzydlić. Chcesz dostać dawkę niesamowicie pozytywnej energii? Zrób swój własny hol motywacji w domowym korytarzu, po którym będziesz co dzień dumnie stąpać, podnosząc głowę coraz wyżej z każdym krokiem.


 

Obrazy motywacyjne na ścianę salonu lub biura

Obraz motywacyjny to doskonałe rozwiązanie do salonu w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Możesz być pewny, że taka ozdoba zawieszona na ścianie tuż nad szklanym stolikiem kawowym lub stylową drewnianą komodą sprawi, że goście się uśmiechną. Oczywiście, nie musisz ograniczać się do dekorowania jedynie własnego domu. Twoi podwładni lub współpracownicy z pewnością docenią drobny gest wsparcia, w postaci obrazów motywacyjnych umieszczonych w widocznym miejscu w biurze lub przestrzeni wspólnej. To idealne rozwiązanie, aby podnieść na duchu strudzonych obowiązkami kolegów i stworzyć okazję do szczerych rozmów. Dobrym pomysłem jest umieszczenie obrazu motywacyjnego w kuchni, nad ogólnodostępną drukarką lub ekspresem do kawy, dzięki czemu każdy pracownik będzie miał okazję zobaczyć tę inspirującą ozdobę.

Obraz cytat motywacyjny

Słowa mają wielką moc i z pewnością każdy przekonał się o tym już nieraz. Kilka wyrazów odpowiednio dobranych i połączonych w zadziwiającą sentencję może motywować, poruszać lub zasmucać. Często słowa działają lepiej niż obrazy i doskonale wiedzą o tym pisarze, poeci i znane osoby. Obraz cytat motywacyjny jest tego idealnym przykładem. Słowa największych sław wciąż pozostają w pamięci wielu ludzi i mają taką samą siłę oddziaływania, jak w momencie, gdy zostały wypowiedziane. Jeśli Ty też chcesz się nimi inspirować na co dzień i poprawiać sobie nastrój cytatami Twoich idoli, wybierz obrazy motywacyjne z kolekcji bimago. Obrazy dostępne są w dwóch językach, po polsku i po angielsku, idealne do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dla nastolatków. Dobrze dobrane obrazy motywacyjne mogą zmotywować nawet najbardziej zniechęconych do działania.

Obrazy motywacyjne na prezent

Jeśli chcesz zainspirować do działania bliską Ci osobę, również mamy na to rozwiązanie. Obrazy motywacyjne na prezent to kolekcja pełna zachęcających do pracy i poruszających sentencji, które na długo zapadają w pamięć. Obdaruj nimi rodzinę i znajomych, aby pomóc im dobrze zacząć każdy dzień, znaleźć siłę do pokonywania trudności czy zainspirować do zakończenia rozpoczętego projektu. Obraz motywacyjny może naprawdę zdziałać cuda, trzeba jedynie dać mu szansę, umieścić w widocznym miejscu i codziennie skupiać się na przesłaniu, które niesie. Taka dekoracja ścienna to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, które szybko tracą wiarę we własne możliwości i czują się zniechęcone. Obrazy motywacyjne na ścianę mogą być jak dobry przyjaciel, który wspiera i inspiruje do dalszego działania. Sprawdź całą kolekcję i wybierz dekorację, której potrzebujesz. Niezależnie, czy interesuje Cię obraz motywacyjny zachęcający do działania, poprawiający nastrój czy dodający wiary w siebie, z pewnością znajdziesz go w bimago!