inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 10.12.2023

Obrazy goryl

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Od King Konga, przez Jane Goodall, po kultowy kostium na Halloween, potężny goryl pojawia się w naszej wyobraźni w coraz to nowych odsłonach! Inteligentne oczy tej szlachetnej istoty zdają się przemawiać do nas w równym stopniu groźbą i zrozumieniem, tak jak matka goryl ze swoim dzieckiem wyraża zarówno zaciekłą opiekuńczość, jak i szczególną czułość. Niezależnie od tego, jak interesuje Cię majestatyczny goryl, znajdziesz go na obrazach na płótnie w kolekcji bimago! Odwiedź naszą galerię i wybierz obrazy goryl czy obraz z gorylem na ścianę.

Obrazy goryl na ścianę

Obrazy z gorylem to propozycja, którą pokochają miłośnicy tych silnych zwierząt, a także egzotyki i dzikiej przyrody samej w sobie. Jeżeli więc zaliczasz się do którejś z tych kategorii to w ofercie bimago z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W naszym sklepie posiadamy dekoracje ścienne z olbrzymimi małpami w wielu różnych odsłonach i tonacjach kolorystycznych. Do wyboru są efektowne portrety, pokazujące z bliska oblicza tych ssaków naczelnych, obrazy z gorylami w ich naturalnym środowisku, a także zabawne kompozycje i mniej oczywiste scenki rodzajowe z ich udziałem. Dzięki takiej różnorodności bez trudu wyszukasz dekorację, która Cię zachwyci i która najlepiej wpisze się w klimat Twojego domu, mieszkania czy biura. Szczególnie, że każdy z naszych obrazów z gorylami występuje w różnych rodzajach wykończenia oraz w kilku rozmiarach, zatem dopasowanie go do kolorystyki, stylu i kubatury pomieszczenia jest niezwykle proste.


 

Nowoczesny obraz goryl

Wyjątkowe obrazy z gorylem lub kilkoma przedstawicielami tego gatunku to przykład dekoracji, które doskonale wpiszą się w klimat nowoczesnych przestrzeni, a także wnętrz, urządzonych w stylu urban jungle. Z powodzeniem można też je wykorzystać w bardziej eklektycznych pomieszczeniach, w których przenikają się elementy skandynawskie, egzotyczne i industrialne. Czarno-białe obrazy z gorylami świetnie będą prezentowały się na ścianie o wyrazistej barwie, a także na kolorowej tapecie z tropikalnymi i roślinnymi akcentami. Wielobarwne dekoracje lepiej zawiesić na jednolitej, jasnej płaszczyźnie, dzięki czemu będą odpowiednio wyeksponowane i nie zostaną przyćmione przez bogato zdobione otoczenie. W obu przypadkach świetnym towarzystwem dla obrazu z gorylem będą zielone kwiaty doniczkowe, drewniane meble i dodatki z naturalnych materiałów.

Kolorowy obraz goryl

Kolorowy obraz goryl jest propozycją niezwykle oryginalną. Jednak musisz przyznać, że taka dekoracja prezentuje się również wyjątkowo stylowo – pomyśl więc, jak świetnie będzie wyglądać w Twoim domu! Umieść ją w salonie, przedpokoju, gabinecie lub sypialni, a uzyskasz ciekawie urządzone wnętrze. Taki zabawny obraz goryl wywoła uśmiech na twarzy wszystkich domowników. Przypadnie do gustu dzieciom, jak i dorosłym. Kolorowy obraz goryl jest sprawdzonym sposobem na wprowadzenie pozytywnej energii do domu. W bimago możesz zamówić różnorodne dekoracje, zarówno klasyczne, jak i kilkuczęściowe. Obrazy goryl urozmaicą każdą aranżację. Są bardzo starannie wykonane i zabezpieczone przed promieniami UV. Co to oznacza? Na pewno nie wyblakną w wyniku ekspozycji na słońce.

Obraz goryl dla dzieci

Zapewniamy, że obrazy goryl z naszej kolekcji są odpowiednie dla wszystkich, niezależnie od wieku. Mamy odpowiednie produkty do udekorowania dziecięcego pokoju. Pamiętaj, że goryl często kojarzy się z mądrością i spokojem. Ma zrównoważoną osobowość i rzadko wykorzystuje siłę, aby osiągnąć cel. Obraz goryl dla dzieci może być przypomnieniem, aby się nie poddawać. To wyjątkowo szlachetne zwierzę, w niektórych krajach uznawane jest nawet za świętą istotę. Obrazy z tego typu motywem nierzadko przynoszą szczęście, a więc nie są jedynie efektowną dekoracją na ścianie. Zabawny obraz goryl będzie podziwiany przez wszystkich – zarówno domowników, jak i gości, których do siebie zaprosisz. Zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe, dlatego nie musisz za długo czekać, aby przeprowadzić niewielką metamorfozę we wnętrzu. Gwarantujemy, że jeden taki obraz zmieni bardzo dużo. Aranżacja stanie się bardziej nowoczesna, ale też przytulna. Oferujemy dekoracje w różnych stylach, dlatego bez problemu znajdziesz tę idealną.