tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 25.10.2021

Obrazy Konie

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Koń w galopie
od
132,24 zł
188,92 zł
Obraz na płótnie Pieszczota
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Dzikie piękno
od
108,36 zł
154,80 zł
Obraz na płótnie Dolina fantazji
od
113,16 zł
161,68 zł
Obraz na płótnie Błękitne rumaki
od
113,16 zł
161,68 zł
Obraz na płótnie Miasto ogierów
od
108,36 zł
154,80 zł
  1. 1
  2. 2
Konie to jedne z najbardziej dostojnych i majestatycznych zwierząt. Od wieków stanowią inspirację dla artystów, malarzy czy poetów. Są symbolem czasu, powietrza, zmysłowości i wierności. Obrazy z końmi to ponadczasowa, niezwykle elegancka dekoracja, która w zależności od wybranego motywu, jest w stanie wprowadzić do wnętrza pozytywną energię, stylowość czy subtelność.

Konie obrazy

Konie bez wątpienia należą do najpiękniejszych i najbardziej majestatycznych zwierząt. Nic więc dziwnego, że ich sylwetki od wieków inspirują artystów i pojawiają się na niezliczonych obrazach, zdjęciach i grafikach. Jeżeli Wy również jesteście miłośnikami koni i chcielibyście w swoim domu wykorzystać motywy hippiczne to w ofercie bimago z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Wśród naszych propozycji szczególnie polecamy obrazy z końmi w galopie, ale nie brakuje tam również bardziej statycznych ujęć, a nawet nowoczesnych abstrakcji i intrygujących kolaży.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy z końmi

Obrazy z końmi to aranżacyjna klasyka i rozwiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody. Motywy hippiczne stanowią również niezwykle uniwersalną propozycję, idealnie wpisująca się we wnętrza utrzymane w każdej stylistyce. Kluczem do sukcesu jest wybór takiego obrazu z koniem, który będzie harmonijnie współgrał z dominującą w pomieszczeniu kolorystyką, a także z pozostałymi elementami wyposażenia. W tradycyjnych przestrzeniach idealnie wpiszą się ręcznie malowane na płótnie wizerunki w stylu Kossaków czy Chełmońskiego. Nowoczesne wnętrza lepiej jest ozdobić monochromatycznymi portretami koni lub prostymi grafikami i szkicami. W modny styl skandynawski świetnie wpiszą się natomiast konie na obrazach, utrzymanych w tonacji sepii lub też wizerunki zwierząt w chłodnej, zimowej scenerii.

Obrazy konie w galopie i nowoczesne wydruki

Decydując się na obraz z koniem warto pamiętać, że będzie on stanowił nie tylko fantastyczną dekorację, ale również wpłynie na cały charakter pomieszczenia. Namalowane na płótnie obrazy z koniem w galopie wprowadzą do wnętrza dużą dozę dynamiki, natomiast nowoczesne wydruki w stonowanych barwach będą świetnym sposobem na „uspokojenie” przestrzeni. Będą zatem idealnie prezentowały się na ścianie o mocnym kolorze lub też w sąsiedztwie wzorzystych tkanin i wyrazistych, graficznych tapet.