-30% na obrazy Promocja ważna do 07.12.2020

Obrazy Koty

Liczba produktów w kategorii: 56

Obraz dekoracyjny Kocie historie
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Kocie historie
Obraz nowoczesny Szary kot
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Szary kot
Obraz na ścianę Złota dżungla
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Złota dżungla
Obraz nowoczesny Drapieżny tygrys
od
119,20 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Drapieżny tygrys
Obraz dekoracyjny Wesołe kotki
od
153,36 zł
219,12 zł
Obraz na płótnie Wesołe kotki
Obraz współczesny Oko tygrysa
od
78,32 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie Oko tygrysa
Obraz współczesny Tygrysek
od
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Tygrysek
Obraz na ścianę Lwica na pustyni
od
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Lwica na pustyni
  1. 1
  2. 2

Obrazy z kotami

Każdy miłośnik kotów chętnie będzie widział to zwierzę w swoim domu. A gdyby tak mieć kota nie tylko mruczącego na kanapie, ale także jego podobiznę na ścianie? Do wyboru są obrazy z uroczymi kociętami, nowoczesne, kolorowe grafiki z motywem kota, a nawet wyrazista fotografia przenikliwych kocich oczu. Decydując się na aranżację wnętrza z wykorzystaniem obrazu z kotem, warto dopasować go kolorystycznie do innych elementów wystroju. Czarno-białe fotografie będą odpowiednie do wnętrz minimalistycznych lub klasycznych, a wielobarwne, ręcznie malowane obrazy najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniu, w którym króluje biel czy szarość.

czytaj więcej zwiń opis

Obraz z kotem na ścianę przedpokoju, salonu lub biura

Obrazy z kotami mają dość niezobowiązujący charakter, dlatego można je umieścić w różnych pomieszczeniach. Dobrym pomysłem może być kocia galeria w przedpokoju lub salonie i zawieszenie tam obrazów w różnej kolorystyce i stylu. Z kolei wieszając obraz z kotem na ścianie w biurze, nadamy mu sporo przytulności i domowego ciepła. Ale przecież koty to nie tylko nasze miłe, domowe mruczki. Są także koty dzikie - lwy, tygrysy, pantery. Chcąc nadać wnętrzu trochę „pazura”, można powiesić na ścianie obraz z wizerunkiem dzikiego zwierzęcia. W ten sposób uzyskamy zadziorny styl - warto przemyśleć, w jakim pomieszczeniu najlepiej go umieścić.

Obrazy kotki do pokoju dziecięcego

Koty to jedne z ulubionych zwierząt małych dzieci. Nie bez powodu są tak częstymi bohaterami bajek. Każde dziecko ucieszy się na obraz z kotkiem w swoim pokoju. Decydując się na aranżację dziecięcej przestrzeni, rodzice mogą wybierać między wysokiej jakości fotografiami wydrukowanymi na płótnie a oryginalnymi grafikami z kocim motywem. Można także wkomponować obrazy kotków w galerię innych zwierząt, jak psy, konie czy ptaki.