Obrazy Koty

Liczba produktów w kategorii: 56

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Obrazy z kotami

Każdy miłośnik kotów chętnie będzie widział to zwierzę w swoim domu. A gdyby tak mieć kota nie tylko mruczącego na kanapie, ale także jego podobiznę na ścianie? Do wyboru są obrazy z uroczymi kociętami, nowoczesne, kolorowe grafiki z motywem kota, a nawet wyrazista fotografia przenikliwych kocich oczu. Decydując się na aranżację wnętrza z wykorzystaniem obrazu z kotem, warto dopasować go kolorystycznie do innych elementów wystroju. Czarno-białe fotografie będą odpowiednie do wnętrz minimalistycznych lub klasycznych, a wielobarwne, ręcznie malowane obrazy najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniu, w którym króluje biel czy szarość.

czytaj więcej zwiń opis

Obraz z kotem na ścianę przedpokoju, salonu lub biura

Obrazy z kotami mają dość niezobowiązujący charakter, dlatego można je umieścić w różnych pomieszczeniach. Dobrym pomysłem może być kocia galeria w przedpokoju lub salonie i zawieszenie tam obrazów w różnej kolorystyce i stylu. Z kolei wieszając obraz z kotem na ścianie w biurze, nadamy mu sporo przytulności i domowego ciepła. Ale przecież koty to nie tylko nasze miłe, domowe mruczki. Są także koty dzikie - lwy, tygrysy, pantery. Chcąc nadać wnętrzu trochę „pazura”, można powiesić na ścianie obraz z wizerunkiem dzikiego zwierzęcia. W ten sposób uzyskamy zadziorny styl - warto przemyśleć, w jakim pomieszczeniu najlepiej go umieścić.

Obrazy kotki do pokoju dziecięcego

Koty to jedne z ulubionych zwierząt małych dzieci. Nie bez powodu są tak częstymi bohaterami bajek. Każde dziecko ucieszy się na obraz z kotkiem w swoim pokoju. Decydując się na aranżację dziecięcej przestrzeni, rodzice mogą wybierać między wysokiej jakości fotografiami wydrukowanymi na płótnie a oryginalnymi grafikami z kocim motywem. Można także wkomponować obrazy kotków w galerię innych zwierząt, jak psy, konie czy ptaki.