-45%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-24% na obrazy [ Promocja trwa do 21.10.2019 ] zobacz

Koty - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Koty natrafisz na ciekawe dekoracje ścienne. Szeroki wybór obrazów na płótnie Koty sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Koty to atrakcyjny temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Koty został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji nowoczesnych obrazów Koty można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Koty to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Koty jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Koty, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Koty do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Koty możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Koty nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Koty jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Koty będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Koty sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Koty będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Koty jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Koty to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Koty złożone z wielu części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Koty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Koty można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Koty złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Koty w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Koty i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć duży wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Koty to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Koty są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Zwierzęta to podobne inspiracje możesz zobaczyć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Koty będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Koty, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Koty - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 56

  1. 1
  2. 2
Obraz dekoracyjny Kocie historie

Obraz na płótnie "Kocie historie"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz nowoczesny Szary kot

Obraz na płótnie "Szary kot"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz współczesny Władca kolorów

Obraz na płótnie "Władca kolorów"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz na ścianę Look into my eyes...

Obraz na płótnie "Look into my eyes..."

Cena od: 141,44 zł 107,48 zł
Obraz dekoracyjny Mały lampart

Obraz na płótnie "Mały lampart"

Cena od: 84,80 zł 64,44 zł
Obraz dekoracyjny Senne kotki

Obraz na płótnie "Senne kotki"

Cena od: 148,32 zł 112,72 zł
Obraz na ścianę Ryk lwa

Obraz na płótnie "Ryk lwa"

Cena od: 168,24 zł 127,84 zł
Obraz współczesny Tajemnica miłości I

Obraz na płótnie "Tajemnica miłości I"

Cena od: 225,04 zł 171,00 zł
Obraz na ścianę Złota dżungla

Obraz na płótnie "Złota dżungla"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz na ścianę Prawdziwy dżentelmen

Obraz na płótnie "Prawdziwy dżentelmen"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz dekoracyjny Nocny drapieżca

Obraz na płótnie "Nocny drapieżca"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz współczesny Kolory króla

Obraz na płótnie "Kolory króla"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz współczesny Energia tygrysa

Obraz na płótnie "Energia tygrysa"

Cena od: 224,04 zł 170,24 zł
Obraz współczesny Władca Azji

Obraz na płótnie "Władca Azji"

Cena od: 84,60 zł 64,28 zł
Obraz współczesny Oko tygrysa

Obraz na płótnie "Oko tygrysa"

Cena od: 111,92 zł 85,04 zł
Obraz na ścianę Tygrys biały

Obraz na płótnie "Tygrys biały"

Cena od: 84,60 zł 64,28 zł
Obraz współczesny Tygrysek

Obraz na płótnie "Tygrysek"

Cena od: 84,52 zł 64,20 zł
Obraz nowoczesny Drapieżny tygrys

Obraz na płótnie "Drapieżny tygrys"

Cena od: 170,32 zł 129,44 zł
  1. 1
  2. 2