-30% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 19.01.2020 ] zobacz

Krowy - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Krowy możesz znaleźć nieszablonowe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta fotografii na płótnie Krowy sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Krowy to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Krowy został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów nowoczesnych Krowy można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Krowy to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Krowy jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Krowy, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Krowy do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Krowy możesz znaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Krowy nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Krowy jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Krowy będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Krowy sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Krowy będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Krowy jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Krowy to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Krowy złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Krowy. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Krowy można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Krowy złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Krowy w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Krowy i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów. Kolekcja Krowy to jedynie jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Krowy są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Zwierzęta to podobne inspiracje możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Duży wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Krowy będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Krowy, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Krowy - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 8

Obraz dekoracyjny Layla

Obraz na płótnie "Layla"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz na ścianę Czyściocha

Obraz na płótnie "Czyściocha"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz na ścianę Celina

Obraz na płótnie "Celina"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz na ścianę Klementyna

Obraz na płótnie "Klementyna"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz dekoracyjny Lukrecja

Obraz na płótnie "Lukrecja"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz na ścianę Krówki z nugatem

Obraz na płótnie "Krówki z nugatem"

Cena od: 149,32 zł 104,52 zł
Obraz na ścianę Bułeczka

Obraz na płótnie "Bułeczka"

Cena od: 83,52 zł 58,44 zł
Obraz współczesny Krówka na łące

Obraz na płótnie "Krówka na łące"

Cena od: 164,40 zł 115,08 zł