-50% na fototapety Promocja ważna do 10.03.2021 Zobacz

Krowa Obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Styl

Sortuj

Sortuj według

Obrazy Krowy

Obrazy z krowami mogą kojarzyć się z klasycznym stylem, gdzie na obrazach znaleźć można sielskie krajobrazy, spokojną wieś i zwierzęta pasące się na pastwiskach. Motyw krowy nie jest pierwszym skojarzeniem, które mamy, myśląc o wystroju wnętrz. Przez to, decydując się na obraz z krową, można nadać wnętrzu bardzo awangardowego wyglądu.
To charakterystyczne zwierzę sprawi, że pokój będzie się prezentował niezwykle oryginalnie. Zwłaszcza że krowa na obrazie nie musi być przecież czarno-biała, może być kolorowa.

czytaj więcej zwiń opis

Obraz krowa na płótnie i ręcznie malowane obrazy

W ofercie sklepu bimago znajdziecie wariacje na temat motywu krowy w postaci ręcznie malowanych obrazów i wysokiej jakości wydruków na płótnie. Można zdecydować się na jeden większy obraz lub zawiesić w pomieszczeniu kilka, z różnokolorowym tłem, tworząc na ścianie galerię w stylu Andy’ego Warhola.
Czarno-biały lub wielobarwny obraz z krową będzie się dobrze prezentował na betonowej lub kolorowej ścianie w towarzystwie dopasowanych dodatków. Mogą być to na przykład poduszki albo doniczki.

Obrazy Krowy na ścianę salonu, biura lub pokoju dziecka

Krowa na obrazie w salonie wydaje ci się kontrowersyjnym pomysłem? Przecież czarno-białe motywy są niezwykle modne i bardzo pasują do nowoczesnych wnętrz. Taki oryginalny obraz z pewnością zachwyci również gości. Obraz z krową na płótnie można także umieścić w biurze. Najlepiej będzie wyglądał w takim zaaranżowanym w stylu nowoczesnym. Obraz z uroczą krową można również zawiesić w pokoju dziecka. Kto powiedział, że ściany dziecięcej sypialni muszą zdobić jedynie postaci z bajek lub pieski czy kotki?