tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 27.09.2021

Krowa Obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Layla
od
59,44 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Czyściocha
od
59,44 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Klementyna
od
59,44 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Lukrecja
od
59,44 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Krówki z nugatem
od
105,72 zł
162,68 zł
Obraz na płótnie Bułeczka
od
59,44 zł
91,48 zł

Obrazy Krowy

Obrazy z krowami mogą kojarzyć się z klasycznym stylem, gdzie na obrazach znaleźć można sielskie krajobrazy, spokojną wieś i zwierzęta pasące się na pastwiskach. Motyw krowy nie jest pierwszym skojarzeniem, które mamy, myśląc o wystroju wnętrz. Przez to, decydując się na obraz z krową, można nadać wnętrzu bardzo awangardowego wyglądu.
To charakterystyczne zwierzę sprawi, że pokój będzie się prezentował niezwykle oryginalnie. Zwłaszcza że krowa na obrazie nie musi być przecież czarno-biała, może być kolorowa.

czytaj więcej zwiń opis

Obraz krowa na płótnie i ręcznie malowane obrazy

W ofercie sklepu bimago znajdziecie wariacje na temat motywu krowy w postaci ręcznie malowanych obrazów i wysokiej jakości wydruków na płótnie. Można zdecydować się na jeden większy obraz lub zawiesić w pomieszczeniu kilka, z różnokolorowym tłem, tworząc na ścianie galerię w stylu Andy’ego Warhola.
Czarno-biały lub wielobarwny obraz z krową będzie się dobrze prezentował na betonowej lub kolorowej ścianie w towarzystwie dopasowanych dodatków. Mogą być to na przykład poduszki albo doniczki.

Obrazy Krowy na ścianę salonu, biura lub pokoju dziecka

Krowa na obrazie w salonie wydaje ci się kontrowersyjnym pomysłem? Przecież czarno-białe motywy są niezwykle modne i bardzo pasują do nowoczesnych wnętrz. Taki oryginalny obraz z pewnością zachwyci również gości. Obraz z krową na płótnie można także umieścić w biurze. Najlepiej będzie wyglądał w takim zaaranżowanym w stylu nowoczesnym. Obraz z uroczą krową można również zawiesić w pokoju dziecka. Kto powiedział, że ściany dziecięcej sypialni muszą zdobić jedynie postaci z bajek lub pieski czy kotki?