inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Darmowa dostawa Koniec promocji za: : :

Lis obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Dziecięcy świat
od
138,12 zł
197,32 zł
Obraz na płótnie Lis w lesie
od
138,12 zł
197,32 zł
Obraz na płótnie Małpi interes
od
138,12 zł
197,32 zł
Lis jest od zawsze symbolem przebiegłości, żywego umysłu, ale też jedynego w swoim rodzaju wdzięku. Z tego powodu motyw lisi w dekoracji wnętrz stanowi doskonały punkt ożywiający wystrój. Kolekcja obrazów z liskami od bimago to mariaż zróżnicowanej stylistyki i kolorów. Znajdziecie u nas lisy obrazy czy lis obrazek jako wzory minimalistyczne i monochromatyczne, jak i obrazy z lisami w odsłonie abstrakcyjnej i w intensywnych barwach. Żaden wystrój wnętrza nie ucierpi zawierając w sobie puchatą lisią kitę namalowaną na płótnie!

Nieszablonowa dekoracja czyli obrazy z lisem

Wizerunek lisa, podobnie jak motywy zwierzęce i te inspirowane przyrodą, są ponadczasowe i niezwykle uniwersalne. Również designerzy wciąż na nowo dostrzegają w nich potencjał i kreują wzory, na których możemy zobaczyć coraz to nowe wcielenia lisa. Również w kolekcji bimago to leśne zwierzę zostało ujęte w różny sposób na obrazach, dzięki czemu otrzymaliśmy całe spektrum dekoracji w różnym stylu. W naszej ofercie można znaleźć realistyczne zdjęcia na płótnie, minimalistyczną grafikę, czarno biały wizerunek lisa czy oryginalny lisi portret inspirowany sztuką pop art. Nowoczesna forma, wysoka jakość wydruku i dopasowany wymiar sprawia, że bez problemu znajdziemy idealny obraz z lisem dla naszego wnętrza. Zobacz kolorowe i czarno białe wydruki na płótnie z lisem w roli głównej, w których odkryjesz piękno dzikiej przyrody.

czytaj więcej zwiń opis

Nowoczesne dekoracje: obrazy z lisem w roli głównej

Obok realistycznych zdjęć przyrody, ukazujących lisa w leśnym pejzażu, w naszej kolekcji można również znaleźć nowoczesne wzory przedstawiające tego zwierzaka. Rozmaite kolory i wpływ różnych styli zaowocowało różnorodnością, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Bogactwo kolorów i piękne, miedziane futro lisa na obrazie wieloczęściowym będzie idealną dekoracją dla wnętrz, w których chcemy wprowadzić odrobinę koloru. Z kolei elegancki, czarno biały rysunek z lisem z powodzeniem dopełni aranżację pomieszczenia w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Dla miłośników nieszablonowych dekoracji ściennych przygotowaliśmy kolorowe wzory z lisem, które będą dobrze wyglądać zarówno w salonie, jak i pokoju młodzieżowym. Nieco zabawny, ale zarazem elegancki portret lisa będzie z powodzeniem wyglądał w mieszkaniu, jak i biurze. Jeśli zależy Tobie na modnej dekoracji ściennej i kochasz motywy zwierzęce, to kolekcja Obrazów Lisy będzie dla Ciebie idealna. Zajrzyj tu i znajdź oryginalny wzór, dzięki którym zmienisz swoje pomieszczenia.

Ponadczasowe motywy zwierzęce - modne obrazy z lisem

Choć wizerunek lisa jest stosunkowo nowym tematem na obrazach i dekoracjach, to wpisuje się w ponadczasowy trend związany z motywami zwierzęcymi we wnętrzach. Kilka lat temu mieliśmy do czynienia z ozdobami związanymi z egzotycznymi i dzikimi zwierzętami, takimi jak lwy, tygrysy czy papugi. Obecnie designerzy sięgnęli po motywy bliższe naszej przyrodzie i stworzyli szereg dekoracji przedstawiających zwierzęta, które możemy spotkać w naszych rodzimych lasach. Niewątpliwie wpływ na to miał też styl skandynawski, w którym nie brakuje inspiracji przyrodą północnej Europy. Obrazy z lisem z powodzeniem wpisują się w ten trend. Przewrotne i sprytne zwierzątko o pięknym, miedzianym kolorze stanowi wdzięczny temat zdjęć na płótnie i obrazów. Jeśli szukasz dekoracji ściennych z oryginalnym i modnym motywem, to lis będzie trafionym wyborem.

Zabawne lisy na obrazach dla dzieci

Figlarny, kolorowy lisek czy rysunkowy chytrusek z pewnością spodoba się najmłodszym miłośnikom zwierząt. Dla dzieci przygotowaliśmy obrazy z lisem w najpiękniejszych kolorach. Pokój dziecięcy to miejsce, w których powinny dominować jasne i tęczowe kolory. Ta myśl przyświecała nam przy tworzeniu kolekcji obrazów z liskami. Wesoły wizerunek liska w pastelowych odcieniach sprawi, że we wnętrzu odczujemy pozytywną atmosferę a przy tym stworzymy radosną i modną aranżację pokoju dziecięcego. Dla miłośników zwierząt oprócz obrazów z liskami, polecamy również wzory z innymi, leśnymi zwierzątkami – jelonkami, wilczkami czy misiami. Z kolorowymi wydrukami na płótnie stworzymy niesamowitą dekorację dla naszego najmłodszego domownika.