inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Obrazy małpy

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Banksy: Małpa z ramą
od
183,52 zł
305,92 zł
-40%
Obraz na płótnie Małpa muzykalna
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Wybierz szczęście
od
54,88 zł
91,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Małpa i banan
od
155,92 zł
259,88 zł
-40%
Obraz na płótnie Małpia muzyka
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Trzy mądre małpy
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Hipnoza kolorów
od
182,96 zł
304,92 zł
-40%
Obraz na płótnie Muzyczny duet
od
97,28 zł
162,16 zł
-40%
Obraz na płótnie Zainspirowane Banksym
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Małpi interes
od
140,04 zł
233,44 zł
-40%
Obraz na płótnie Pan Małpa
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Szukasz pomysłu na oryginalne, kreatywne i eklektyczne wnętrze? Właśnie go znalazłeś! Wybierz obrazy z małpami od bimago! Z naszymi ewolucyjnymi kuzynami mamy sporo wspólnego, łączą nas takie cechy jak chęć zabawy, figlarność, wysoka inteligencja, zawadiackość, dlatego też obrazy z małpami i małpa obrazy to świetny sposób na dodanie wnętrzu lekkości, pozytywnej energii i odrobiny dystansu! W naszej kolekcji znajdziesz artystyczne ilustracje, grafiki inspirowane street art czy abstrakcyjne portrety — wszystkie z małpą w roli głównej.

Obrazy małpy

Szukasz sposobu na szybką metamorfozę wnętrza i wprowadzenie do niego pozytywnej energii oraz wesołego nastroju? Jeżeli tak to postaw na kolorowe obrazy z małpami w roli głównej. Gotowe do zawieszenia na ścianie dekoracje z tymi zabawnymi, figlarnymi zwierzętami pomogą Ci w łatwy i szybki sposób odmienić atmosferę oraz panującą w pomieszczeniu, a przy tym dodać mu wyrazu i indywidualnego charakteru. Szczególnie, że małpa na obrazach z naszej oferty ma wiele różnych odsłon i każdy znajdzie wariant idealny dla siebie. Mogą to być bardzo realistyczne zdjęcia szympansów, goryli czy pawianów, obrazy utrzymane w konwencji graffiti, komiksu czy też sztuki pop-artowej, albo też bajkowych rysunków. Inaczej mówiąc: coś dla siebie wyszuka u nas zarówno miłośnik przyrody w jej naturalnej odsłonie, jak i wielbiciel abstrakcji oraz nowoczesnych kolaży

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy z małpami

Obraz z małpą to przykład dekoracji, która znakomicie wpisuje się w klimat różnorodnych wnętrz. Warunkiem jest jednak wybór odpowiedniego płótna, dopasowanego wizualnie do reszty aranżacji. Jeżeli szukasz ozdoby ściennej do loftowego salonu to wybierz małpę na obrazie namalowanym w stylistyce street-artu. Urządzasz pokój dziecka i chcesz, by panował w nim wesoły nastrój? Z pomocą przyjdą nasze grafiki rodem z filmów animowanych i książeczek dla najmłodszych. A jeśli najlepiej czujesz się w otoczeniu motywów orientalnych lub kolorowych abstrakcji to postaw na wielobarwne malowidła, przedstawiające małpy w sposób symboliczny bądź artystyczny.
Poszukując idealnego obrazu z małpami w naszym sklepie możesz znaleźć nie tylko grafiki zróżnicowane pod względem sposobu ujęcia tematu, ale również pod kątem rozmiaru i formy. Do wyboru są pojedyncze płótna, duety, tryptyki i obrazy wieloelementowe, także dopasowanie ich do konkretnego wnętrza nie będzie stanowiło żadnego problemu.